2737
2734

خوش بحالت😄😄 من بمیرمم برا کسی مهم نیست

منم کوروش شاه جهان شاه بزرگ شاه دادگر شاه سومر و اکد شاه چهار گوشه جهان ارتش من به آرامی وارد بابل شد نگذاشتم رنج و آزاری به مردم این شهر و این سرزمین وارد اید من برده داری را برانداختم، به بدبختی های آنان پایان بخشیدم(بخشی از منشور نامه کوروش بزرگ)کوروش شاه جهان شاه بزرگ شاه دادگر آسوده بخواب زیرا که ما بیداریم منم فرزند کوروش بزرگ منم یک ایرانی اصیل افتخارم وطنم.ایرانم ای ایرانم (کاربری از تاریخ ۸ اردیبهشت ۴۰۳ ساعت ۹ شب ماله من شد تایپک های قبل به من مربوط نیست)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

متاسفانه کسی نیست 

ولی تنها کسی ک من یه جا آن نشدم سراغمو گرفت :)

دمش گرم 

@kimkatrina    

حقوقتو کم میکنم ینی چرا نیستت...

من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم↻ ؛ به یه قربانی* نیاز دارم ^_^☠ ♡ARMY♡♬  فوتبالی ام ღ☆☆ love your self ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ
2742
متاسفانه کسی نیست  ولی تنها کسی ک من یه جا آن نشدم سراغمو گرفت :) دمش گرم  @kimkatrina ...

وای خدایااا🤧😭

بچهههههه😭😭

ای بابااااا😭😭😭❤❤

وای اکلیلی شدمممم

قربونت برم اینجا هممون وقتی نمیای نگرانت میشیم

فقط بچه ها یکم مشغولن

و اینکه

اجازه نداری اصن نیای

🤧❤

کیوتتتت

"فرق می کنه آدم زندگی کنه، یا فقط زنده بمونه"
خوش بحالت😄😄 من بمیرمم برا کسی مهم نیست

دقیقا🥲

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.                                         باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
2738
وای خدایااا🤧😭 بچهههههه😭😭 ای بابااااا😭😭😭❤❤ وای اکلیلی شدمممم قربونت برم اینجا هممون وقتی ن ...

الهی من دورت بگردم خب 🥲💔

نشی ک زیبا 🥹💜💜💜💜

تعجب نکنم از مهربونیات ؟ 🥹💔🫰

خدایی راست میگی ؟ آخه من همیشه حس اون مزاحما رو دارم 🚶‍♀️👀

باشع میام قشنگم 🫂💜

دوست دارم 👀✨️

من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم↻ ؛ به یه قربانی* نیاز دارم ^_^☠ ♡ARMY♡♬  فوتبالی ام ღ☆☆ love your self ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ
دقیقا🥲

😄😄

منم کوروش شاه جهان شاه بزرگ شاه دادگر شاه سومر و اکد شاه چهار گوشه جهان ارتش من به آرامی وارد بابل شد نگذاشتم رنج و آزاری به مردم این شهر و این سرزمین وارد اید من برده داری را برانداختم، به بدبختی های آنان پایان بخشیدم(بخشی از منشور نامه کوروش بزرگ)کوروش شاه جهان شاه بزرگ شاه دادگر آسوده بخواب زیرا که ما بیداریم منم فرزند کوروش بزرگ منم یک ایرانی اصیل افتخارم وطنم.ایرانم ای ایرانم (کاربری از تاریخ ۸ اردیبهشت ۴۰۳ ساعت ۹ شب ماله من شد تایپک های قبل به من مربوط نیست)
الهی من دورت بگردم خب 🥲💔 نشی ک زیبا 🥹💜💜💜💜 تعجب نکنم از مهربونیات ؟ 🥹💔🫰 خدایی راست می ...

خدا نکنهههههههه بیوتی❤

نههه تعجب برااا چیییییی

ارهههه کی گفته مزاحمی؟

مزاحم هیچکی نیستی خوشگل خانوم

بیاااا💜💜

قربونت برم

خدا نکنهههههههه بیوتی❤ نههه تعجب برااا چیییییی ارهههه کی گفته مزاحمی؟ مزاحم هیچکی نیستی خوشگل ...

هارتم دیگه توان تولید این همه اکلیل رو نداره 😂😅💜

نمیدونم خودمم🥹💔

مرسی ازت جذاب لنتی 🥹🫂

بوس به لپت🙂♥️

هارتم دیگه توان تولید این همه اکلیل رو نداره 😂😅💜 نمیدونم خودمم🥹💔 مرسی ازت جذاب لنتی 🥹🫂 ...

وایییییییی😂😂😂😂💜💜💜💜

از این فکرا نکن

قربان شوما💜

کیوت❤