2752
2734
عنوان

خواهش میکنم اونایی که پسر دار شدن بیان یه سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1029 بازدید | 55 پست

قطعی نیست ولی تاثیر داره 

میتونی دعا هم بکنی ولی دل تو برای پسر صابون نزن شاید نشد 

اینا رو که گفتی رعایت کن 

به شوهرت عرق کاسنی بده 

معجون و گرمی هم بده 

تو نت بزن راهکار پسر دار شدن تا جایی که میتونی انجام بده

فقط 26 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

والاعزیزم 

مال من اتفاقی بود بچه اولم دختربود چون خواهرندارم دوست داشتم دخترم داشته باشه بالاخره دختربارداری ورایمان داره کسی کنارش باشه پسرشد اتفاقی شد آنهم خداراشکر

هردو نورچشم وتاج سرم هستن

هرجه باشند

شمانگران نباش 

نگرانی سمه

هروقت خواستی دکتربرو یه چیزهایی هم بسپربه خدا

هرچیزحکمتش باشه

دوتادخترهم خیلی خوبه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چطوری انقد محکم همه گفتن ربطی نداره؟؟

تو دنیایی که هنوز کره بودن زمین بعضیامیگن قطعی نیس.

ربط داره واقعا ربط داره. رو احتمالش موثره. هرکدوم از نکاتو رعایت کنید یکم احتمالش بیشتر میشه. فقط احتمالش. پس نمیشه گف حتمیه

من ۳تاپسردارم ولی این چیزایی که گفتین هیچکدوم ربطی نداره من یکسال رژیم گرفتم وفقط سردی خوردم همسرمم همینطور که دختردار بشیم ولی بازم نشدی تعیین جنسیت فقط باید بری وای اف

تقویم چینی چجوریه 

بزن نت میاره،ی ستون سن هس ی ستون هم ماه ها بنابر سنت نوشته ک چ ماهی اقدام کنی پسر میشه یا دختر خیلی راسته

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفابرای سلامتی فندق توراهیم یه صلوات بفرسین😘
بزن نت میاره،ی ستون سن هس ی ستون هم ماه ها بنابر سنت نوشته ک چ ماهی اقدام کنی پسر میشه یا دختر خیلی ...

منم دوتا دختر دارم حالا شوهرم وسوسه شده پسر میخواد نمیدونم چکار کنم میترسم 

اللهم عجل لولیک الفرج🤲 
اینا دیگ چ مزخرفاتیه همش دست خداس ولی اگ خیلی اصرار داری باتقویم چینی برو جلو ک برامن هردو بچم درست ...

عزیزم میشه سنم و تاریخ نزدیکی رو بگم بگی احتمال داره جنسیت چی باشه؟

سنم ۲۵سال و ۷ماهه 

اخرین پریودمم ۲ اردیبهشت بوده ۱خرداد هم موعدمه 

گرمیه دیگ خواهر نشنیدی مگ😂😂

وقتی باردار بودی؟یا قبل بارداری؟

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟