2733
2734
عنوان

خواهش میکنم اونایی که پسر دار شدن بیان یه سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1029 بازدید | 55 پست
من باهمینکاراپسردارشدم وخوردت گرمی زیادهردومون ولی ی روزدرمیون رابطه داشتم دیگه ۱۴سیکل و...نمیدونم

خب من هیچ کدومش رو ندارم نه ارگاسم نه دخول عمیق نه گرمیجات 

فقطو فقط یه مورد بود اونم شانسی اونم اینکه روز ۱۴سیکل و دقیقا روز تخمک گذاریم بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب من هیچ کدومش رو ندارم نه ارگاسم نه دخول عمیق نه گرمیجات  فقطو فقط یه مورد بود اونم شانسی او ...

خب البته برای همه صدق نمیکنه

خیلیا همینجوری رابطه دارن و مسرمیشه یادختر

تعئن حنسیت قطعیه

اینافقطتا۶۰درصد جواب میده

باید چیزای گرمونه بخوری خودتو با محلول جوش شیرین و اب قبل اقدام بشوری توت فرنگی بخوری قبل اقدام شوهرت موز بخوره و قهوه

بیا امضامو نگاه کن 😊                                                 ی صلوات واسه سلامتی امام زمان میخونی 🙂    💚        ی صلواتم برای سلامتی پسرم میخونی 👶💙 مرسی که خوندی                                                                   انشاالله هیچ زنی در آرزوی مادر شدن نمونه بحق امام رضا دامن همه منتظرا سبز بشه الهی آمین 🤲💛           تویی که داری  امضامو میخونی🤨 اره خود تو 👀همهیشه از ته دلت بخند اینجوری 🤣🤣
من صبحونه کره عسل خوردم پسر شد..البته زیاده روی نمیکردما روزی ی قاشق چای خوری

وای خدا😂😂😂

چه ربطیییی دارهههههه

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟

اینا دیگ چ مزخرفاتیه همش دست خداس ولی اگ خیلی اصرار داری باتقویم چینی برو جلو ک برامن هردو بچم درست دراومد

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفابرای سلامتی فندق توراهیم یه صلوات بفرسین😘
همسرتون باید گرمی بخوره و همینطور محیط رحم باید گرم باشه . البته اون موقع که من پسر دار شدن به هیچ ...

اینم قطعی نیست باید مزاج شناسی دقیق بشه

نمیشه گفت رحم گرم بچه رو پسر می‌کنه ،اگه زن گرمتر از مرد باشه دختر میشه

2706