2733
2739
عنوان

بمیرم برای خودم 😞💔

553 بازدید | 36 پست

دوباره مصاحبه رد شدم 😭😭😭

با اختلاف یک نمره 💔💔💔

نفر اول میگه احتمال زیاد انصراف بدم یعنی میشه من نمره ی دوم باشم 😭 خیلی ناراحتم انگار یه چیز سنگینی رو قفسه ی سینمه 

کاش معجزه ای بشه منم به آرزوهام  برسم 🧡☀ عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مصاحبه کجا؟

دانشگاه فرهنگیان 

کاش معجزه ای بشه منم به آرزوهام  برسم 🧡☀ عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨
مصاحبه استخدامی بودم خیلی زحمت کشیده بودم 

وای نکنه آموزگاری بودی؟؟؟؟؟؟ ماده ۲۸؟ یا فرهنگیان؟

مگه همونجا نمره‌ت رو میگن بهت؟؟؟ 

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
2740
وای چهههه بد حق داری خیلی سخته  مصاحبه چی بود؟ آدم خیلی حس بدی میگیره اینطوری با یه نمره رد ش ...

مصاحبه استخدامی 

خیلی بده.. 😞

منم امسال کنکور دادم خدا کنه قبول شم خیلی سخت بود؟!

آره سخت بود 

ولی من خیلی مصاحبه مو خوب دادم خداکنه نمره ی دوم باشم منو دعوت کنند 😢

اعتراض نمیتونی بزنی؟

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨
2706