2752
2734

فقط باید رعایت کنی که از این بدتر نشه 

من به دنبه هایم وعده اب شدن دادم یک بار برای همیشه تصمیمت رو بگیرو انجامش بده نمیشه که هرچی دلت خواست بخوری و انتظار داشته باشی صبح عدد دلخواهت رو‌روی ترازو ببینی نمیشه تو یخچالت همیشه شیرینی خامه ای باشه و وقتی میری جلو اینه از اندامت لذت ببری. نمیشهاندازه دونفر بخوری ولی به سایز یه نفر لباس بپوشی همین الان شروع کن با یه اراده قوی اینطوری میشه که بعد یه مدت صبح به عشق وزن کردن خودت و دیدن هیکلت جلو اینه از خواب بیدار میشی وزن شروع ۷۶ وزن فعلی۶۰ وزن هدف ۶۰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من دیسک دارم و عصب سیاتیکمم مشکل داره. استخر و پیاده روی در آب و استراحت حالتون بهتر میکنه

عزیزم ،من جدیدا بخاطر درد شدید کمر و پای چپ ام ار ای دادم و فهمیدم مثل شمام ..

الان سه هفته ست دارو مصرف می کنم و سعی می کنم استراحت کنم ولی سه مین بیشتر نمی تونم سرپا وایستم،چنان پام درد می کنه و تیر می کشه که نگو 

کی من عادی میشم؟

عزیزم ،من جدیدا بخاطر درد شدید کمر و پای چپ ام ار ای دادم و فهمیدم مثل شمام .. الان سه هفته ست دارو ...

نمیدونم چقدر طول میکشه ولی من خودم پای چپم اونقدر درد میکرد نمیتونستم کاری کنم. رفتم استخر خیلی بهتر شدم. الانم حدود یک ماهه برای عملی که دارم تمام وقت دراز کشیدم و هیچ کاری جز پیاده روی سبک نمیکنم و عملا درد کمر ندارم. فعلا فقط استراحت کنید. من البته مسکن هم نمیخورم

نمیدونم چقدر طول میکشه ولی من خودم پای چپم اونقدر درد میکرد نمیتونستم کاری کنم. رفتم استخر خیلی بهتر ...

منم پای چپم امونم رو بریده ،مثلا دو تا سه دقیقه سرپا وایمیستم ظرفا رو ریکا میزنم ،انقدر درد دارم میام دراز می کشم ،دفعه ی بعدی میرم آب میکشم ..

ببخشید عمل چی دارین؟

من با دو تا بچه و خانه داری و شهر غریب چطوری میتونم اخه کامل استراحت کنم

2706