2737
2739

مهمونی بودیم خونشون ترازو داشتن متاسفانه رفتم وزن کردم و همون لحظه یه پسری هم ک پنجم ابتدایی اومد وزن کرد من با ۲۳ سال سنم ۴۵ کیلو و این پسره هم ۴۶ کیلو بعد خندید گفت مثلا این همه سال ازم بزرگتری منم گفتن چ ربطی داره مگه بزرگی به این چیزاس..بعد همین پسر کوچولوئه سریع اومد پیش مامانم گفت ک من ۴۶ هستم و اون ۴۵ بعد یه آقایی تو جمعمون خندید گف یه آزمایش بده شاید پرکاری تیروئید داری من سکوت کرده بودم ک مامانم گف اتفاقا چند ساله پیش آزمایش داده مشکلی نداره.

من قدم ۱۶۵ هس وزنم ۴۷ بود ولی نمیدونم چرا اینقدر کم شدم ۴۵ چون ریز جثه ام قدمم بلند دیده نمیشه  چون قد کوتاهی ندارم به نسبت  ..

من خیلی روحیم حساسه اینقدر خودخوری میکنم ینی چون لاغرم فکر میکنن مریضم😭 خیلیی ناراحتم .. 

اون شخص اگ خانم بود شاید اینقدر اذیت نمی‌شدم 

🥺 چ غلطی کردم رو ترازوشون رفتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

برای منم این اتفاق پیش اومده

و خب فقط تصمیم گرفتم

هیچ جا نه رو ترازو برم

نه کلا از جام بلند شم 

بیخیال باش ولشون

نشناختی؟همون لیدی سابقم:>مگر در کنار زمزم وحشت از روز تشنگی،خود عطشی بی علاج نیست!🐳🪸
2740

حرف مردم تمامی نداره گلم من یه مدت لاغر بودم میگفتن وای معلوم نیس چه مشکلی داره یاحسوده یا غذا نمیخوره،الان یه مدت چاق شدم میگن وای لابد قرص اعصاب میخوری مشکلت چیه و...

خوب این ک حرف بدی نزده . تیرویید ک الان مریضی حساب نمیشه والا  نصف مردم تیرویید دارن.‌ منم دارم ولی تا حالا فک نکرده بودم مریض به حساب میام🤣🤣

الکی به خودت گرفتی

خوب بنده خدا گفته پیگیر باشی دیگه ناراحتی نداره که

2706