2752
2734
عنوان

کسی بلد نیست فا‌ل بگیره برام ؟ 🙂

| مشاهده متن کامل بحث + 864 بازدید | 155 پست
وای عاره اگه بگیری ممنونت میشم 😍😍

حال=

لازم است تا از یک زخم یا رنج کهنه شفا یابید. گذشت زمان تمام زخمها را شفا می بخشد. داشتن مکان و موقعیتی مناسب برای تجدید قوای جسمانی، روحی و احساسی شما کمک بزرگی است.
از ارتباط داشتن و معاشرت با افراد دشوار یا مسائل پیچیده دوری کنید. هم اکنون زمان شرکت در فعالیت ها، روابط و اقدامات مهم نیست. عقب نشینی از مشکلات در این مرحله فرار از مسئولیت نیست بلکه نیازی برای جمع آوری نیرو و تمرکز است. نیاز است قدری آرام بگیرید.

اینده=

بدون دگرگونی، پیشرفت امکان پذیر نیست. پیشامدی که رخ داده است نباید مورد بی اعتنایی و بی توجهی قرار گیرد. دگرگونی می تواند بسیار دردناک باشد ولی هر انسانی ناگزیر زیر بار درد و رنج می رود تا جریان رهایی از آن را تجربه کند. گذشته هرچه که بود با تمام خطاهایش پشت سر شما قرار گرفته اند، و حالا شما آماده هستید با آزموده هایی که کسب کرده اید همه چیز را دوباره از نو شروع کنید.

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کسایی که ما دوستشون داریم هیچ‌وقت ما رو ترک نمیکنن و همیشه میتونی اونارو تو قلبت پیدا کنی. صلوات برایروح کسی که نوشابه رو اختراع کرد:)))) عضو ستاد نه_ به_ تعلیق🥲// تاپیکای قبل اردیبهشت رو اصلا گردن نمیگیرممم
برا من

انجام ندین با افراد یه دنده ای برخورد می‌کنین که اصلا باهاتون راه نمیان✨

'هَستیم زِ آشوبِ جَهان فارِغِ مُطلَق🗿✨ چه زیبا میشـود گاهـي به شخصي مبتلا گشتـن، براي یك نفر مانـدن ، براي یك نفر مـُردن «#کبوتر_بی_بال_وپر_من»🤎🖇️ تو چشام نگا کنو دستت و بزار تو دستم🗿🧿ناموسا درخواست ندین، لایک نکنین، اصلا ولم کنیننن🔪🤡 #تربیت‌شما‌نشانه‌شعور‌شما‌نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حتما انجام بدین بسیار نتیجه خوبی داره و با توکل به خدا اقدام کنین، البته صدقه رو حتما بدین✨

مرسی عزیزم

روزیکه تو به دنیا آمده بودی عریان، جمعی به تو خندان و تو بودی گریان، کاری بکن ای دوست که وقت رفتن، جمعی به تو گریان تو باشی خندان
من توحید خوندم بهم میگی؟ 

بسیار خوب با توکل به خدا اقدام کنین✨

'هَستیم زِ آشوبِ جَهان فارِغِ مُطلَق🗿✨ چه زیبا میشـود گاهـي به شخصي مبتلا گشتـن، براي یك نفر مانـدن ، براي یك نفر مـُردن «#کبوتر_بی_بال_وپر_من»🤎🖇️ تو چشام نگا کنو دستت و بزار تو دستم🗿🧿ناموسا درخواست ندین، لایک نکنین، اصلا ولم کنیننن🔪🤡 #تربیت‌شما‌نشانه‌شعور‌شما‌نیست
حال= لازم است تا از یک زخم یا رنج کهنه شفا یابید. گذشت زمان تمام زخمها را شفا می بخشد. داشتن مکان ...

و این یعنی بیخیالش بشم ، قرار نیست برگرده 🙂

فک کنم بلاخره دارم بیخیالش میشم ! موو آن کردم ازش !          افراد زیر 18 سال ، از نظر من شما حق ندارید تو این سایت باشید چون مناسب سنتون نیست ، اگر هم هستید به خودتون مربوطه ولی پست های منو ریپلای نکنید و توی تاپیک هام شرکت نکنید ، آفرین
عزیزم برا من میگیری خوندم،

عزیزم اختیار با خودتونه... اگه همه شرایط مهیاست انجام بدین وگرنه ترک کردنش به صلاح تره✨

استراحت پس از یک دوره کشمکش
از نگرانی بیرون آمدن
رهایی از رنج

رهایی و نجات
تغییرات بزرگ غیر منتظره در زندگی که فقط مربوط به شخص شما نیست و اطرافیانتان را نیز در بر می گیرد
تغییر مسیر فکری در جهت مثبت و اصلاحی

این به طور کلی منظورشه حالا یدونه در مورد روابط هم براتون میگیرم عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کسایی که ما دوستشون داریم هیچ‌وقت ما رو ترک نمیکنن و همیشه میتونی اونارو تو قلبت پیدا کنی. صلوات برایروح کسی که نوشابه رو اختراع کرد:)))) عضو ستاد نه_ به_ تعلیق🥲// تاپیکای قبل اردیبهشت رو اصلا گردن نمیگیرممم

کارت قدرت

هیچ چیزی سخت تر از آن نیست که بخواهیم فردی را که به دنبال اطاعت و صمیمیت بیش از حد است، از خودمان راضی نگه داریم. کسی که چنین خواسته ای از دیگران دارد، خودخواه و کودک است. کارت قدرت به شما می گوید که باید شرایط را تغییر دهید. زمان اصلاح وضعیت موجود فرا رسیده و شما قدرت انجام این کار را دارید.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
استراحت پس از یک دوره کشمکش از نگرانی بیرون آمدن رهایی از رنج  رهایی و نجات تغی ...

مرسی عزیزم 😍🥲

فک کنم بلاخره دارم بیخیالش میشم ! موو آن کردم ازش !          افراد زیر 18 سال ، از نظر من شما حق ندارید تو این سایت باشید چون مناسب سنتون نیست ، اگر هم هستید به خودتون مربوطه ولی پست های منو ریپلای نکنید و توی تاپیک هام شرکت نکنید ، آفرین
سلام حال شما   نیت کردم

اگه همه شرایط انجام این کار رو دارین انجام بدین خیلی نتیجه خوبی داره و به اونی که میخواین میرسین✨

کارت قدرت هیچ چیزی سخت تر از آن نیست که بخواهیم فردی را که به دنبال اطاعت و صمیمیت بیش از ...

بازم داره میگه بیخیالش بشو 😂

عزیزم اختیار با خودتونه... اگه همه شرایط مهیاست انجام بدین وگرنه ترک کردنش به صلاح تره✨

نمیدونم چه طوری بگم که توی چه وضعیتی هستم 

خدا کنه همه چی درست بشه

سه ساله خواننده خاموش بودم😁دیگه گفتم منم باید یه کاربری بزنم☺️
فا ل استخاره بلدم... اگه خواستین توحید بخونین نیت کنین بگین بهم

برا منم بگیر لطفا

خوندم

ای آنکه در قلبمی و کنارم نه ! تو پنهانی ترین دلتنگی منی(H) خدایـــا ازت میخوام به دلش آرامش بدی،،، بهترینا قسمتش بشه، همیشه دلش شاد و لبش خندان باشه❤ ممنوعه ترینم همیشه دوستت دارم😘خدایـــــا شکرت بابت داشتن H❤ممنونم🙏
2706