2733
2739
عنوان

بچه دیر اموز

73 بازدید | 5 پست

سنجش مرحله دوم زده عادی بعلاوه مرزی که متوجه شدم معنیش دیر آموزه چیکار کنم یعنی خیلی مشکلات داره در یادگیری درس هایش کسی بچش دیر اموزه؟؟

خدا همین جاست؛ نیازی به سفر نیست... 🥲خدا همان گنجشکی است که صبح برای تو می خواند ... 🌟خدا در دستان مردی است  که نابینایی را از خیابان رد می کند... 💫خدا در اتومببل پسری است که مادر پیرش را هر هفته برای درمان به بیمارستان می برد...💫🌟  خدا در جمله«عجب شانسی آوردم»است.... 🌟💫 خدا خیلی وقت است که آمده نزدیک من و تو.. (خدا همین حوالیست)...🥲🙃🌟🌟🌟

من خودم وبچم دیراموزبودیم الان ازشاگرد اول مدرسه مون موفق ترم وناراحت نباش 

🦋🌺میدانم که اگر کسی را به اشتباه قضاوت کنم،دنیاتمام تلاشش رامی کند تامرادرشرایط او قراردهد،وبگوید درتاریکی بوده ام
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خودم وبچم دیراموزبودیم الان ازشاگرد اول مدرسه مون موفق ترم وناراحت نباش 

بخدا از صبح حالم گرفته نگرانم تو مدرسه بچه ها مسخرش نکنم چون بسیار حساسه و روحیش ضعیفه

خدا همین جاست؛ نیازی به سفر نیست... 🥲خدا همان گنجشکی است که صبح برای تو می خواند ... 🌟خدا در دستان مردی است  که نابینایی را از خیابان رد می کند... 💫خدا در اتومببل پسری است که مادر پیرش را هر هفته برای درمان به بیمارستان می برد...💫🌟  خدا در جمله«عجب شانسی آوردم»است.... 🌟💫 خدا خیلی وقت است که آمده نزدیک من و تو.. (خدا همین حوالیست)...🥲🙃🌟🌟🌟
2731
کلاس چندمه؟

امسال می‌ره اول فعلا سنجش تشخیص داده

بخدا از صبح حالم گرفته نگرانم تو مدرسه بچه ها مسخرش نکنم چون بسیار حساسه و روحیش ضعیفه

پسر منم همینه بزرگ شد به این روزات میخندی میگی به این میگفتن دیر آموز 

🦋🌺میدانم که اگر کسی را به اشتباه قضاوت کنم،دنیاتمام تلاشش رامی کند تامرادرشرایط او قراردهد،وبگوید درتاریکی بوده ام