2737
2734
عنوان

ب روی دختر خواهر شوهرم بیارم؟

312 بازدید | 18 پست

رفتیم بیرون پول کم داشت پنجاه ازم گرفت گفت پس میدم قبلا هم حیلی شارژ گفت سسمکارتمو بکن پس میدم ک نداده حالا مبلغاش زیاد نیس یا اسنپشو چندبار حساب کردم پس نداذه رو هم ک بشه زیاد میشه، بقیه زن داییاش حساب میکنن نمیدونم ازش پس میگیرن یا نه ، ولی من خوشم نمیاد شوهرمم بش بگم میدونم ازش نمیگیره نهایت از جیب خودش بم بده بگه از طرف اونه، ی بار پول گذاشت ک زن دایی برام شارژ بفرس بعدش ک فرستادم دیدم پول سرجاش نیس منم روم نشد چیزی بگم، در ضمن همیشه خونه مادرشوهرمه و میبینمش نگین رقت و امد نکن باهاش، و اینم بگم من اهل بخشش نیستم حتی برای خواهرزاده خودم همیشه هم میگم پولی ک بخام خرج کسی کنم خرج بچه خودم میکنم، اخلاقم اینجوریه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

حق داری منم زورم میاد این یعنی مفت خوری اه به روش بیار یا دفعه ی بعدی بگو نه! 

از تاریخ 15/2/1403 کاربری دست دو نفره 🙏🏻 دست منو و یکی از دوستای نی نی سایتیم ک فعلا تا ی مدت باهم شریکیم ❤❤❤
2740

خب نگیر براش تو که میدونستی از قبل پولت رو پس نمیده 

شعور و شخصیت                                                                     مهم ترین آپشن برای یک انسانه                                               زیبایی رو اسب هم داره ، قد بلند زرافه هم داره ، هیکل فیت رو کانگرو هم داره                                                                         شخصیت داشته باشین ، بقیش درست شدنیه ..
2706