2733
2734
عنوان

زایمان طبیعی باعث گشادی...

191 بازدید | 16 پست

واژن میشه؟ کسایی که تجربه داشتن همینطوره؟

من انتخابم زایمان طبیعی هست ولی از این مساله ترسیدم اخه سزارین هم که هفت لایه از شکمم میبرن

آهای زندگی من از تو قووووووووووی ترم 🌿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

الان همه بهت میگن نه کی گفته اتفاقا من تنگ تر شدم 🤣🤣 ببین در واقعیت اره دیواره واژنت تغییر میکنه حالا بستگی به بدنت وسایز بچه داره ولی در بعضیا این تغییر اون قدر شدیده که نیاز به عمل داره در بعضیا هم تغییر کم  بعضی ها هم که براشون نعم نییست

با افزایش سن و زایمان گشادی واژن اتفاق میفته و این اجتناب ناپذیره . من دوستم دوتا زایمان سزارین شده شوهرش میگه گشاد شده ولی من یک زایمان طبیعی داشتم ولی این احساس ندارم . خاهرمم که سه تا زایمان سز داشته اونم میگه برای من باز شده تازه شکمشونم بخاطر سزارین شل و چروک میشه . ولی اگه قراره فقط ی زایمان داشته باشی سزارین کن طبیعی خیلی درد داره 

زایمان طبیعی نداشتم 

اما بله همینطور هست 

و مشکلات دیگه در پیش داره 

خالم متخصص زنان هستند و روزانه صدها مراجعه کننده‌

که مشکلات این چنینی بر اثر زایمان طبیعی داشتند مراجعه دارند  یک خانم حقش نیست که نه ماه یک بچه در شکمش با تمامی مشکلات و معضلات حمل کنه و  دردی که قابل وصف نیست متحمل بشه و در نهایت 

اندام خصوصیش که یکی از مهم ترین اندام جنسی زناشویی هست آسیب ببینه 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
الان همه بهت میگن نه کی گفته اتفاقا من تنگ تر شدم 🤣🤣 ببین در واقعیت اره دیواره واژنت تغییر میکنه ح ...

عریزم اگه قراره با طبیعی داغون بشه قدیمی ها که ۹تا میوردن دوخته هم نمیشدن باید کلا باز شده باشه. ‌مادر من با اون همه زایمان طبیعی نه افتادگی رحم داره نه مثانه. پس ربطی به نوع زایمان نداره واژن به مرور گشاد میشه 

[QUOTE=337959172]عریزم اگه قراره با طبیعی داغون بشه قدیمی ها که ۹تا میوردن دوخته هم نمیشدن باید کلا باز شده باشه. ‌ عزیزم اون موقع مرد ها زیاد اندام زنانه براشون مهم نبود فقط ببخشید میخواستن یه جا بریزن اما مرد های الان براشون مهمه 

سزارین هیچ عوارضی نداره ؟

در مورد سزارین صحبت نکردم 

قطعا که عوارض داره مگه میشه تحت یک جراحی سخت قرار بگیری بی عوارض 

اما در حد طبیعی نیست که علاوه بر اینکه آسیب جسمی میبینی آسیب روحی خیلی سنگینی هم محتمل میشی یک خانم بر اثر اون همه ناله و فریاد و فشاری که روی جسم و روحش هست و معایناتی که انجام میشه براش چه توان و قدرتی باید داشته باشه 

حالا میاد خونه بخیه هاش در آلوده ترین ناحیه قرار داره 

که مراقبتش بسیار دشوار هست 

که باز نشه عفونت نکنه 

که خیلی شانس بیاری باز نشه و عفونت نکنه که می‌کنه

و هزاران مشکل دیگه مثل افتادگی رحم ،عدم کنترل ادرار 

و موارد دیگه که لازم به ذکر نیست 

چرا وقتی علوم پیشرفته ای داریم از روند و روش قدیمی استفاده بشه 

شما یک متخصص زنان  نام ببرید که خودشون طبیعی زایمان کرده باشند 

مثال ساده وقتی لباسشویی هست از تشت برای شستن لباس استفاده نمیشه 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
2706