2737
2734

من و خواهرم‌یخورده اختلاف سنی مون زیاده بعد هرکی ما رو میبینه به من میگه حالا خواهرتو دوست داری؟؟؟؟ آخه این چه سوال چرتیه واقعا نمی فهمم ؟؟؟؟

مگه میشه  خواهرمو  دوست نداشته باشم؟؟؟

واقعا چرا اینجور سوالی میپرسن؟؟؟ یعنی دلم میخواد بگیرم بزنمشون انقدر که عصبی میشم از شنیدن چنین سوالی ، اوفففف😖

ما بچه بودیم میپرسیدن پدرتو بیشتر دوست داری یا مادرت؟!:/ همینقدر مزخرف

" تو مرا آزردی !...که خودم کوچ کنم از شهرت !تو خیالت راحت !میروم از قلبت!میشوم دورترین خاطره در شبهایت !تو به من میخندی !و به خود میگویی ، باز می آید و میسوزد از این عشق ولی...برنمی گردم ، نه !میروم آنجا که دلی بهر دلی تب دارد ...عشق زیباست و حرمت دارد ... "  (سهراب سپهری)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اگه کاره ای بودم تو بخش پرورشی اموزش پرورش حتما حتما یه درسی تو تمام پایه ها با مطالبی متناسب با سن راه مینداختم به اسم درست صحبت کنیم

به خدا جامعه به این درس خیلی نیاز داره و ناخوداگاه رو خانواده دانش اموزا هم تاثیر میذاره

عجب 
2731

آبجی کوچیکه من تقریبا ۶ سالشه بهش میگن کدوم خواهرتو بیشتر دوس داری😑😑😑

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.                                         باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
چ ربطی داشت؟الان به اسم کاربریم گیر دادی؟/:

نه بابا😄 دارم حرف تو رو تایید میکنم اگه حرف زدن رو یاد بگیرن از همون مدرسه دیگه همچین سوالای بی معنی ای نمی پرسن ، یعنی چی خواهرت رو دوست داری اخه این حرفه

عجب 
2738
نه بابا😄 دارم حرف تو رو تایید میکنم اگه حرف زدن رو یاد بگیرن از همون مدرسه دیگه همچین سوالای بی معن ...

ای وای ببخشید یخورده زود قضاوت کردم

گفتم خدایا چرا ب نام‌کاریم گیر داد😂✨️