2733
2734
عنوان

بنظرتون حق با منه یا دوستم؟📷

563 بازدید | 42 پست

لطفا اگه میتونین راهنماییم کنید 

ما ده ساله باهم دوستیم

چندوقت پیش پیام داد که کات کرده با رلش خیلی بد دلشو شکسته که طرف ابدا دیگه نمیخاد رابطه رو ادامه بده من برم پیام بدم جاش معذرت خواهی کنم بگم ی فرصت بدع بهش که بتونه از دلش دربیاره برگردن باهم(خودش خیلی مغروره از طرفی هم انقد بد رلش و تخریب کرده بود که طرف دیگه حتی نمیخاست ببیندش)

اول تعریف میکنم بعد اسکرین میزارم بگین حق با کیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

اینم بگم رل الانش دوست صمیمی رل قبلیش یوده (من بیشتر برا این میترسیدم و واکنش نشون دادم که ی وقت فکر بد نکنه بخدا من تا حالا تو عمرم حتی ی رل ی ساعته هم نداشتم خب بهم برمیخوره دیگه)

بمنم گفت که من بهت اعتماد کامل دارم از چشمام بیشتر اما به طرف اعتماد ندارم منم گفتم رفیقمه برام مهمه خب رفتم پیام دادم به رلش حالا این بماند که طرف چقد منو تخریب کرد، چقد خودشو گرفت ، انگا بامن دعوا کرده بود (حالا اینم بگم رفیقم حتی دقیق بمن نگفته بود قضیه چیه من هرچی میخاستم پشتش درام تا از هیچی خبر ندارم اصلا ) اون وسطم هی پیام میداد اسکرین بده .

2740

بعد رفیقم بمن گفت طرف و بلاک کن منم چتو دوطرف حذف کردم بعد بلاکشم کردم

بعد اون شب هی بمن میگفت اگه پیام داد جوابش ندی ها؟ به خودم بگی ها؟ بلاکش کردی؟مطمئنی چت و دوطرفه حذف کردی؟ و این حرفا

2706