2737
2734

ربطی ب نظر شخصی نداره یسریا میان تو نینی سایت میگن قد مون رو مسخره میکنن چون کوتاهیم

کی گفته قد کوتاه زشته بنظر من برای خانم خیلیم خوبه 

هیچ ربطی هم بنظر شخصی نداره تا قبل اینکه اینستا بیاد هیچکس ایراد نداشت 

تونمیدونی‌کجایی!بهش‌فک‌نکن‌چون‌قرار‌نیس‌بفهمیم 

از عقده میاد اینچیزا

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

قبل اینکه اینستام باید کلی مردم ایراد داشتن فقط معیارا تغییر کرده

و اینکه قد بالا همیشه جزو معیار زیبایی بوده در اینکه حرفی نیست ولی همه باید عزت نفس خودشون حفظ کنن حتی با ایرادها ظاهری همه ایرادایی دارن

چیا

قد کوتاه بده قد بلند بده فلان بده بهمان بده این زشته اون بده 

این چیزا

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
2740
قبل اینکه اینستام باید کلی مردم ایراد داشتن فقط معیارا تغییر کرده و اینکه قد بالا همیشه جزو معیار ز ...

اینکه میگیم ایراد چیزیه که ما تعریف کردیم 

ایراد به نقص میگن 

مثل اینکه بگیم پوست سفید بهتر سبزه هست .این تعریف ماست و مشکل از ذهن نتقص ما که داریم به افریده خدا ایراد میگیریم 

لطفا لایک نکنید ممنونم .
اینکه میگیم ایراد چیزیه که ما تعریف کردیم  ایراد به نقص میگن  مثل اینکه بگیم پوست سفید ب ...

قطعا زیبایی یک معیاره ولی زیبایی همیشه در دنیا بوده انسان ذاتا زیبایی دوس داره شاید کلمه ایراد درست نباشه ولی حالا اینجور بیان میکنم شاید چیزی هست که ما نمیپسندیم ادما اطرافمون خوششون نیاد