2733
2734

زیاد شده 

چه توی فضای مجازی چه فضای واقعی 

تا چندوقت پیش هر بلاگری می‌دیدی داشت رژیم می‌گرفت چه لیمومی چه غفاری دایت هرروز تبلیغ ، هی میگفتن لاغر کردیم و ...

حالا جدیدا دارن تبلیغ عمل های زیبایی و لاغری میکنن

هی هر روز یه بلاگر توی بیمارستان و عمل

یه عده آدم ساده هم گول چنین تبلیغاتی میخورن

معلومه دست یه عده سودجو توی کاسه است

و با خطر انداختن سلامتی و جون مردم پول جمع میکنن

بجای تغییر سبک زندگی و تغذیه و ورزش فقط عمل های لاغری فایده ای نداره

یکی ازاشناهامون بعد از این عمل دچار بیماری سرطان شدن و معدشون رو درگیر کرد و فوت کردن 

نکنید این کارو من با رژیم وورزش خیلی وزن کم کردم ولی باز یکم زیاد غذا میخورم دوباره حالم بد میشه و میترسم مریض بشم

شاید مشکل اینجا باشد که هنوز ؛خودمان را پیدا نکرده ایم اما ؛سال های زیادی رابه دنبال  " دیگری "گشته ایم !...
یکی ازاشناهامون بعد از این عمل دچار بیماری سرطان شدن و معدشون رو درگیر کرد و فوت کردن  نکنید ا ...

وای خدا رحمتشون کنه

منم چندسال پیش توی یه مسافرت ،یه نفر دیدم که انجام داده بود با اینکه یکی دوسال گذشته بود ولی دل‌درد شدید داشت و همش خانواده همسرش که باعث عملش شدن نفرین میکرد😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای خدا رحمتشون کنه منم چندسال پیش توی یه مسافرت ،یه نفر دیدم که انجام داده بود با اینکه یکی دوسال ...

خیلی هزینه های زیادی داره و متاسفانه مردم فقط می‌خوان عمل کنن ولی ریسکش خیلی بالاس

شاید مشکل اینجا باشد که هنوز ؛خودمان را پیدا نکرده ایم اما ؛سال های زیادی رابه دنبال  " دیگری "گشته ایم !...
2731