2737
2739
عنوان

کتاب خونا یه لحظه بیاید

56 بازدید | 7 پست

میشه بهم یه کتاب روانشناسی در مورد این مشکل معرفی کنید:من یه دوست دارم که نسبت به اطرافیانش خیلی حساسه.مثلا اگه اونا تو کلاس با معلم بگن و بخندن عصبی میشه یا مثلا با کوچیکترین شوخی دیگران اون حرفو بی احترامی به خودش برداشت میکنه و حالش بد میشه.خودشم میدونه که اشتباهه و دلش میخواد حلش کنه و فعلا تصمیم گرفتیم یه کتاب بهش معرفی کنیم بخونه 

شما چیزی در نظر دارین؟

در کل بگم نسبت به اتفاقات اطرافش به خودش بیش از اندازه سخت میگیره و استرس وارد میکنه

از کتاب‌های روانشناسی واقعی: از حال بد به حال خوب از کتاب های روانشناسی زرد:هنر ظریف بی خیالی

ممنونم

کتاب دوم رو بهتره خونده بشه یا نشه.چون واقعا نمیخوام از یه اشتباه به اشتباه دوم دچارش کنم😭😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سلام و نور ب روی مثل ماهت، چقدر لذت میبرم از توجه و مراقبتی ک نسبت ب دوستت داری، مطمئن باش که خوبی ها برمیگرده😌🤍

من کتاب همه فن حریف شدن در احساسات رو ب شدت تعریفش رو شنیدم ولی خودم هنوز فرصت مطالعه اش رو نداشتم🥲

ب نظرم میتونه دوستتون با خوندن یه بخشی از این کتاب یا نظرات کاربران دیگه توی سایت طاقچه تصمیم قطعی بگیره که مناسبشون هست یا نه😍🤍

خلوت گزیده را به تماشا چه حاجت است...🐋💙
سلام و نور ب روی مثل ماهت، چقدر لذت میبرم از توجه و مراقبتی ک نسبت ب دوستت داری، مطمئن باش که خوبی ه ...

ممنونم بابت راهنمایی و اینکه چقدر ادبیات زیبایی دارید شما😍😍😍

2740