2737
2734
عنوان

خرید خونه ۲۰۰ ملیون کم دارم 😣😞😖🥺😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 4569 بازدید | 176 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه نمیخواید فعلا ساکن بشید پرند هم مسکن مهرش رو قیمت بگیرید شاید پولتون رسید  وگرنه که همون پ ...

رفتم قیمت گرفتم مسکن مهر فاز ۶ یا ۷ پرند از ۹۵۰ یا یک تومن شروع میشه به بالا

امتیاز مسکن ملی هم خرید و فروش میشه منتها املکی ها گفتن اصلا نکن ریسک داره و ما نمی‌کنیم غیر قانونی هست و پلمب میشیم  و....

2731
ببخشید اونوقت چرا میخوای بمونی طلا بره بالا بعد بخری؟؟🙄🙄

برای اینکه میخام شهر دیگه ای بخرم

اینجایی که زندگی میکنم وطنم نیست یک خونه صد متری دارم اینجا

تابستون وقتی شوهرم تعطیل شد میریم اگر طلا هم بالا رفت توی‌وطنم یکی میخریم

2738
ارث و ....خبری نیست کسی حامی و پشتیبان نداریم چون مبلغ ۲۰۰ هسن نمیدن 

گلی منطقیش اینه که متاسفانه خرید این خونه برای شما امکان پذیر نیست خودتونم تمام راه حل ها رو بیان کردید واقعا امکانش نیست و اینکه وقتی خونه ۸۰ درصده پس بازم باید هزینه کنید و اونجا قطعا دیگه حتی نمیتونید فکر کنید که چطور جور کنید

گلی منطقیش اینه که متاسفانه خرید این خونه برای شما امکان پذیر نیست خودتونم تمام راه حل ها رو بیان کر ...

نه باید دنبال راه حل باشم 

یخچال میفروشم و از بادر شوهر قرً ض گرفته  وومتانسب با پول طلا )تورم ) برمیگردونم 

الان یخچال  رو پس چطوری بفروشیم  پس ؟؟؟؟ اسفند ۴۰ دوقلو هیمالیا خریده بودیم و از کارتون د ...

بزار تو دیوار با عکس کارتنش بزار و علت فروشش هم بگو ولی در نهایت باید یه مقدار با قیمت کمتر بفروشی مثلا قیمت الانش رو بگیر بعد چند تومن پایینتر بده بره

۵۰ میلیون وام ویپاد میتونی بگیری. البته باید داخل برنامش سکه جمع کنی. به ازای هر ۱۰۰ هزار تومن ۱ سکه میده. واسه ۵۰ میلیون ۲۲۵۰۰ تا سکه لازم داری. اگر میگی ۷۰۰ باید جور کنی و ۲۰۰ کم داری، پس یعنی الان ۵۰۰ تومن داری. اگر ۵۰۰ تومن رو بریزی به حساب ویپادت روزی ۵۰۰۰ تا سکه میگیری. یعنی واسه ۵۰ میلیون باید حدودا ۵ روز این ۵۰۰ تومن رو توی حساب ویپادت نگه داری بعدش بدون ضامن و چک و... بهت ۵۰ تومن اعتبار میده. البته باید این ۵۰ تومن رو حتما کارت بکشی، نمیشه کارت به کارت کرد. بازپرداختش هم ۶ ماهه هست. ۱۲ ماهش حدود دو برابر این سگه ها رو لازم داره. وامش هم ۲۳ درصده.

اعتبارسنجی میکنن اگر بدهکاری بانکی نداشته باشی بهت وام میدن

میتونید هم خودت و هم شوهرت هر دوتون جدا نصب کنید. پوله ۵ روز توی حساب تو باشه و ۵ روز توی حساب شوهرت، نفری ۵۰ میلیون وام بگیرید، اینجوری ۱۰۰ میلیونتون جوره. البته شاید قسطاش واستون سنگین بشه چون باید ۶ ماهه بازپرداخت کنید. میتونید هم تایم بیشتری بذارید پوله بمونه تا ۵۰ میلیون ۱۲ ماهه بگیرید

اگر نتونید قسط ها رو پرداخت کنید بدهکار بانکی میشید و همه حساب هاتون رو مسدود میکنن

حالا خودتون تحقیق کنید و حساب کتاب کنید شاید من توی ضرب و تقسیم اشتباه کرده باشم

نه شعرهای سهراب، نه عاشقانه های شاملو، هیچ کدام مرهم بی قراری هایم نشد. کسی جز اخوان حال مرا درک نکرد.آنجاکه گفت: «کیستم جز تکه ای تنهایی»
2706