2752
2734
عنوان

اه شاغل بودن واسه ی زن خانه دار خیلی مزخرفههه چیه هی میگن و پز میدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1155 بازدید | 56 پست

اگر به شغلت علاقه نداشته باشی با شرایطت کاری خوب نباشه این اتفاق میفته .

یه مدت مرخصی بدون حقوق بگیر ، بعد بسنج کدوم روش زندگی برات بهتره .

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
اینکه حقوق درست نمیدن چه ربطی به شاغل شدن خانه دارها داره. اقایونی هم هستن که حقوق درست نمیگیرن. و ...

ربطش اینه ی زن حداقل کار خونه میکن کار بیرون میکنه ک یه پولی بگیره بدردش بخوره

به شکت اعتماد کن. به اعتمادت شک...🖤
همینکه دستتون جلو شوهر دراز نمیشه و واسه خودتون شخصیت توی جامعه دارید خیلی خوبه 

خب من خودم به شخصه اگه آدم درست حسابی ای گیرم بیاد که بدونم اذیتم نمیکنه و بهم توهین و بی احترامی نمیکنه و تامینم میکنه  میشینم تو خونه کیفمو میکنم و به بچه هام میرسم !  یا کار تو خوته پیدا میکنم یا میرم سمت علاقه و هنر

البته من هنوز مجردم ولی کلی گفتم

خانه داری همچین عار هم نیست خودش کلی وقت از ادم میگیره

یک عدد افسرده که حال زندگی و ادامه دادن نداره    واقعا خوش به حال اونایی که هدفشونو از زندگی پیدا کردن!
اگر به شغلت علاقه نداشته باشی با شرایطت کاری خوب نباشه این اتفاق میفته . یه مدت مرخصی بدون حقوق بگی ...

دقیقا

حتی وقت ناهار و استراحت ندارم بنظرت اینم شد کار؟

به شکت اعتماد کن. به اعتمادت شک...🖤

بالا وپایین برم

نظرم اینه شاغل بودن بهتره برای زن

البته شغل تاشغلم داریم

فقط اونایی که امضانوشتن درخواست دوستی قبول نمیکنم👊😒خودشیفته جان اینجاکسی برای دوستی باهات پرپر نمیزنه بخدا🙃

دیگه دوره زمونه پز دادن با شاغل بودن گذشته 

الان هفتاد هشتاد درصد زن ها شاغلن 

بعضیا از رو اجبار بعضیا از رو علاقه 

اگه مجبور نیستی نرو سرکار ..بمون تا شغلی پیدا کنی باهاش حالت خوب باشه

ازمیان دردها،آنهایی که گفته نشدند مارا پیر کردند💔
2706