2733
2734
عنوان

اه شاغل بودن واسه ی زن خانه دار خیلی مزخرفههه چیه هی میگن و پز میدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1170 بازدید | 56 پست
والا زنی ک شاغله تو خونه فقط غذا هم بپزه لطف کرده!

دقیقا . قربون دهنت .خانم های خانه دار خیلی تایم آزاد تری دارن اما ببخشید اینو میگم حس میکنم معمولا خانم های شاغل برنامه منظم تری دارن تو زندگیشون  (  تاکید میکنم گفتم معمولا). بخدا من مامانم  کارمند هستن هم توی کارش بهترینه هم توی خونه بخدا خونه زندگی تمیز  غذا تقریبا همیشه داشتیم  من خودمم شاغل اما مثل مادرم تاحالا ندیدم اینقدر زرنگ ماشالله ‌ . 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

برو مربی مهدشو اگه علاقه داری یا درستو ادامه بده فعلا

علاقه ک دارم زیاددد اره قصدم اینه فعلن برم بپرسم ببینم ساعت کاریش چجوریه 

خدایا از تو معجزه میخام💔شروع رژیم ۱۴خرداد وزن۶۹/۸۰۰⬅️۲۴خرداد ۶۸/۸۰۰⬅️۴تیر

من معتقدم کار هم نکنه آدم‌ باید یه حرفه ای بلد باشه شاید یه روز مجبور شد کار کنه 

درکل این که سرم شلوغ باشه رو میپسندم فقط کار کردن با بچه به نظرم اشتباهه در غیر این صورت خوبه 

دقیقا . قربون دهنت .خانم های خانه دار خیلی تایم آزاد تری دارن اما ببخشید اینو میگم حس میکنم معمولا خ ...

دقیقا خانومای شاغل ازنظرمن توهمه چی بهترن 

اعتمادبه نفس بهتریم دارن

البته نه هرکاری

دقیقا خانومای شاغل ازنظرمن توهمه چی بهترن  اعتمادبه نفس بهتریم دارن البته نه هرکاری

اعماد به نفس رو باهات موافق نیستم . من به جرئت میگم دیدم کسایی که از خودم پایین ترن ولی بازم احساس کم بودن میکنم جلوشون ‌من شوهرم خودم میگه خواهرم اگه  هر کارم بکنه به پای تو نمیرسه ولی بازم ...... اعتماد به نفس واقعا ربطی به شرایط نداره چندان از درون باید قوی باشه 

اعماد به نفس رو باهات موافق نیستم . من به جرئت میگم دیدم کسایی که از خودم پایین ترن ولی بازم احساس ک ...

وقتی نوددرصدجامعه ب خونه داری ب عنوان یک کاربی اهمیت نگاه میکنن ناخداگاه اعتمادبه نفس خونه داره میادپایین