2737
2739

بابا دشمن داری،حسود داری چه میدونم از فلانی بدت میاد 

اخه استوری تیکه دار میزاری که چی؟برا دوقرن پیشه این کارا نه تنها حال اون ادم گرفته نمیشه بلکه اصلا نمیفهمه باااونی😅

از اینورم مخاطبای دیگت حالشون بهم میخوره که فلانی توهم دشمن داره 

یه فالوور دارم یا 

توهم داره که  دارن بهش حسودی میکنن،یا حقشو میخورن،یا چشم ندارن شوهرشو ببینن ،یا زیرابشو زدن یا منتظر کارمائه )

کمم نیستن این مدل 

خب برو رو به رو حرفتو بزن تو این بدبختی مردم تو خواب و بیداریشون موندن میام به تو و شوهرت حسودی کنن؟😐مجبوری عکستونو بزاری یه چشم زخم گنده هم کنارش؟؟؟؟

بله میدونم به خودش مربوطه اماتا یه جایی  ادما تو اجتماع باهم زندگی میکنن نمیشه که از همه فرار کرد چه خوبه یه کارایی رو برای شخصیت خودمون کنار بزاریم اگه صفحه شخصیشه نباید ادمو فالو کنه اگه درخواستشو قبول نکنی بیاد بگی چرا قبول نکردی منو قبول کن 

من الان یه ماهه استوریاشونو باز نمیکنم  بعد جالبه یه عده سوالم میکنن که چرا اینستا نیستی؟😂

آخ گفتی 

و من شر حاسد اذا حسد 😂

کلثوم اکبری هستومه ساکن ساری . مه جنون دست دادومه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندونمبه. ندونمبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندونمبه.قرص دادومههه قرص قننند ....با حوله ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای حققق خدایی اینکار دیگه خیلی چیپ و خزه

آدمایی‌که‌به‌اندازه‌ی‌شمع‌روشنایی‌ندارنوماه‌زندگیتون‌نکنید🌛✨️!     -باافتخارآرمی‌هستم:)💜  اگه‌با‌نظر‌من‌مخالفی‌ریپ‌نزن‌اگرم‌ریپ‌بزنی‌بدون‌که‌حرفت‌پشیزی‌برام‌ارزش‌نداره!
2731

موافقم 

خیلیییی خیلیییی خیلییییی خزن👌🏻🥴🤦🏻‍♀️

دیگه خیلی وقته از دوره ی استوری تیکه دار گذاشتن،گذشته😅

آنجـا که دلـت آرام گِرِفت‌ «مقصـد»‌ توســت 🥹🤍🤞🏻        آدما از یه جایی به بعد واسه هم تکراری میشن‌، اگه از اون به بعد،هنوز هم بتونن از تکرارِ هم لذت ببرن، اونجاست که معلوم میشه آدم درستی رو انتخاب کرده بودن                                                             آدمِ درستِ زندگیِ هم باشین...🥹❤️
2740
آخ گفتی  و من شر حاسد اذا حسد 😂

امضاتت🤣صداش تو مغزم پلی شد🤣

آدمایی‌که‌به‌اندازه‌ی‌شمع‌روشنایی‌ندارنوماه‌زندگیتون‌نکنید🌛✨️!     -باافتخارآرمی‌هستم:)💜  اگه‌با‌نظر‌من‌مخالفی‌ریپ‌نزن‌اگرم‌ریپ‌بزنی‌بدون‌که‌حرفت‌پشیزی‌برام‌ارزش‌نداره!
من ب مرحله ای رسیدم که دشمنامو بیمار میدونم . و هیچ دشمنی با بیمار نیس . پس بیخیال😅

منم بخدا میدونم یه عده ازم خوششون نمیاد یا حسودی کنن گاهی ولی میگم ادمیم دیگه همه ادما خوب و بد دارن بیخیال حالا نمیکشن منو 😅

2706