2737
2739

برای کنکور میخوای عزیزم؟

کلمه ی «بذار» از «گذاشتن» میاد. شما مگه مینویسید گزاشتن که میگید بزار؟🤦🏼‍♀️ «حامی حقوقِ کلماتِ بذار (نه بزار)_ راجع به(نه راجب)_خواست(نه خاست)_مطمئن(نه مطمعن)_توجیه(نه توجیح)_سپاسگزار(نه سپاسگذار)»❣️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🟢 من با این تکنیک تونستم هفته ای 70 ساعت درس بخونم و بترکونم :

۶ تا ۶:۵ صبح : صبحانه

۶:۵ تا ۷ : ورزش سبک

۷ تا ۹ : مطالعه

۹تا ۹:۵ : استراحت

۹:۵ تا ۱۱:۵ : مطالعه

۱۱:۵ تا ۱۲ : استراحت

۱۲ تا ۱۴: مطالعه

۱۴ تا ۱۵ : استراحت

۱۵ تا ۱۷: مطالعه

۱۷ تا ۱۸: استراحت

۱۸ تا ۲۰ : مطالعه

۲۰ تا ۲۲ : آزاد

اگه دقت کرده باشی برای اینکه روزی ۱۰ ساعت درس بخونی باید طول روزتو به ۵ تا قسمت ۲ ساعته تبدیل کنی.

من اینو تو یک گروه دیدم شاید بدردت بخوره 

2742
بله عزیزم

رشتت چیه؟ 

نمیشه همینطوری پارت بندی کرد

شما شاید یه سری درساتو که ضعیف تری لازم باشه بیشتر بخونی

و یه سری درسا که قوی تری لازم نباشه مثلا ۹۰ دقیقه بخونی

کلمه ی «بذار» از «گذاشتن» میاد. شما مگه مینویسید گزاشتن که میگید بزار؟🤦🏼‍♀️ «حامی حقوقِ کلماتِ بذار (نه بزار)_ راجع به(نه راجب)_خواست(نه خاست)_مطمئن(نه مطمعن)_توجیه(نه توجیح)_سپاسگزار(نه سپاسگذار)»❣️
میشه خصوصی صحبت کنم باهاتون

آره عزیزم 

من مشاوره ی انسانی انجام میدم

اگه انسانی هستی درخواست بده بهم. میتونم رایگان برنامه ی دو سه روزو بهت بدم تا دیگه خودت رو روال بیفتی و پیش بری

2740
عزیزم میشه لطف کنی ب منم برنامه بدی برای نهایی میخام 

درخواست بده عزیزم