2752
2734
عنوان

خانهای متاهل میشه یه لحظه بیاید

48 بازدید | 6 پست

سلام  خانمهایمدتی همسرم وقتی بهم نزدیک میشه و من بهش بگم نه  بعدش خییلی بهم میریزه وبد میشه و بهم حرفای بدی میزنه جوری که دلم اتیش میگیره  مثلا پریروز من چون دوتا بچه کوچیک دارم  خیییلی خسته میشم اومد پیشم درازکشید من سرحال نبودم رفتم اونور تا شب نمیدونین باهام چیکار کرد و شروع کرد بهانه گیری  عصر گفتم بیاین بریم پیادا روی گفت نه من خودم رفتم وقتی اومدم بهم میگه جلو بچه ها معلوم نیست کجاها میری داری چه غلطی میکنی  خیلی دلم میشکنه  بخدا از بس اینجوری کرده  دیگه ازش سرد سرد شدم 😔😔😔😔😔میخواستم ببینم بقیه هم این مشگل رو دارن یا فقط منم

حرفاش بد بوده ولی به دل نگیر 🥲 زورش اومده وقتی بهش گفتی نه همه مردان همیجورینن حتی اگه دلت نمیاد بهش نه نگو 

دل من فقط به بودنت خوشه🤍🫀✨  ... جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته... لطفاً به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید
حرفاش بد بوده ولی به دل نگیر 🥲 زورش اومده وقتی بهش گفتی نه همه مردان همیجورینن حتی اگه دلت نمیاد به ...

البته جوری نباشه که هیچوقت بعش نه نگی .... ولی روی رابطه حساسن

دل من فقط به بودنت خوشه🤍🫀✨  ... جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته... لطفاً به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب عزیزم بجای اینکه بری پیاده روی و‌خسته تر بشی به همسرت میرسیدی!! 

البته ایشون هم باید شمارو‌ درک کنه و کاری کنه که خستگیت در بره و....

ولی منم بودم اگر درخواست داشتم پس میزدی به بهانه خستگی بعد پامیشدی میرفتی پیاده روی خیلی خوشم نمیومد!!

چطور برای پیاده روی خسته نبودی برای رابطه خسته بودی!!

2731