2752
2734
بله همون موقعه افتاد سریع

پس احتمال خیلی زیاد مثبته فردا دوباره امتحان بکن

نا امید از تمام دارو ها...نا امید از دعای هر ساعت...چشمم اما خلاف پاهایم ،رو به دروازه ی خراسان است!

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نمیدونم فردا میخام برم آزمایش 

انشائ الله ک باخبرای خوب بیای منم چهارشنبه وقت ازمایش دارم ۱۲روز انتقال دادم دعاکنین مثبت بشه انتظار خیلی سخته بخدا

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 
انشائ الله ک باخبرای خوب بیای منم چهارشنبه وقت ازمایش دارم ۱۲روز انتقال دادم دعاکنین مثبت بشه انتظار ...

واقعا خیلی سخته شش ماهه تحت درمانم ،قرص لتروزول خوردم این ماه سه تا 

خدا کنه ،باورم نمیشه اصلا آنقدر که بیبی زدم نشده

عزیزم ان شاء الله به زووووودی مامان بشی

نا امید از تمام دارو ها...نا امید از دعای هر ساعت...چشمم اما خلاف پاهایم ،رو به دروازه ی خراسان است!
من نمیخام

اخی عزیزم انشائ الله هرچی صلاحته ولی توروخداااا اگه یک درصدم مثبت بودی مدیونی بلایی سرش بیاری خیلیارو دیدم دنبال سقط کردنن

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 
مثل من منم نمیخام

بی بی ت مثبت شد ؟؟؟؟ 

من مشکل رحمی داشتم دکتر کلا کاندوم رو قدغن کرد ۶ ماه قرص خوردم این ماه گفت نخور برو سونو 

حالا موندم ول معطل 

همیشه با قرص دو روز جلو مینداختم اگ بخابم با دوروز جلو انداختن حساب کنم ۶ روز عقب انداختم 🤦🤦🤦🤦 

میترسم بی بی برنم خونه دارم 

2706