2752
2734
عنوان

پسرم‌نمیزاره ازپوشک بگیرمش

| مشاهده متن کامل بحث + 351 بازدید | 69 پست
وای۵ ماهه؟

اینجا عادیه تعجب نکن.از دوماهگی هم بچه هاشون حرف میزنه و روزا هم میره سرکوچه نون میگیره برمیگرده

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خاله من میگه دختر خالم ار چهل روزگی شروع کرده ب پوشک نکردن باور نکردم

من ک میگم غیر ممکنه  

ولی من هروقت بریدم وخسته شدم وفکرکردم ک دیگه نمیتونم ادامه بدم،همین ی جمله اش منو نگه داشت تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند.....
روز اول چیکار کردی؟میخام شروع کنم برا دوقلوهام

صبح بیدار شذ پوشک باز کردم بردم دستشویی 

چون اول صبح معمولا جیش دارن 

بردم اونجا دستشویی کرد گفتم از این به بعد اینجا جیش میکنیم بعدک مرتب میبردم دستشویی ولی بازم چندبار شلوارش خیس کرد ولی از روز سوم انگار تونست کنترل کنه الان از وقتی که میگه تا ببرم ممکنه ۲ دقیقه هم طول بکشه ولی نمیریزه ولی با وجود داشتن جیش از دستشویی رفتن خوشش نمیاد چون مثلا جاذبه بازی تو اتاق بیشتره

اینجا عادیه تعجب نکن.از دوماهگی هم بچه هاشون حرف میزنه و روزا هم میره سرکوچه نون میگیره برمیگرده

همون

ولی من هروقت بریدم وخسته شدم وفکرکردم ک دیگه نمیتونم ادامه بدم،همین ی جمله اش منو نگه داشت تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند.....
مدام ببرش توالت که اگاه بشه که این محل مخصوص چه کاری هست  هر دو ساعت یکبار چهار ساعت یکبار ببر ...

با دسشویی رفتن‌مشکلی نداره

کامل‌میدونه اونجا مخصوص‌چ کاریه

اصن اونجا میرم‌میشورمش دیگه

بازم کوتاه نمیاد ک پوشکو دربیاره ی ده دقیقه بچرخه توخونه

سایه من بالای سرهمتون باشه صلوات  
با دسشویی رفتن‌مشکلی نداره کامل‌میدونه اونجا مخصوص‌چ کاریه اصن اونجا میرم‌میشورمش دیگه بازم کوتاه ...

به نظرم فعلا ولش کن اگر دیدی چند ماه دیگه تغییر نکرد یه مدت بیرون نرو پوشک نخر بگو دیگه نیست شاید قبول کرد

من جفتشونو ۱۸ ماهگی گرفتم چون خودشون خواستن و مهمتر از همه از ۹ماهگی میبردم توالت که جیش کنن . تجربه ...

از لحاظ علمی میگن بعد از دوسالگی بگیرین ک کنترل داشته باشن از اونور چون عادت کرده دیه ول کن پوشک‌نی

بد گیر کردم

کی دوقلو داره؟دوتاشو همزمان میشه گرفت؟غمم گرفته برا این موضوع

خواهرم دوقلو داره عزیزم انقد ک ب خودت سخت میگیری استرس میگیری منم غم عالم تو دلم بود واسه از پوشک گرفتن وقتی شروع میکنی میبینی زیادم سخت نیس فقط باید تایم دسشوییشون دستت بیاد

@جوکوجیرانی    اینم خواهرمه هر سوالی داری بپرس

پسر منم همین سن هست  امروزپنجمین روزه که دارم از پوشک میگیرم‌ با اینکه تو این سه روز گذشته اص ...

پسر من با محیط مشکلی نداره

با پوشک نمیخاد خدافظی کنه☹

دختر منم دو سالو رد کرده اما نمی‌ذاره .می‌ترسه خارج از پوشک پی پی کنه .شبا هم تو خواب کلی جیش می‌کنه ...

وای منم موندم چ کنم

حس میکنم کاملا امادگی داره فقط میترسه

از لحاظ علمی میگن بعد از دوسالگی بگیرین ک کنترل داشته باشن از اونور چون عادت کرده دیه ول کن پوشک‌نی ...

دخترمنم دقیقن  دوسالو ۵ ماهس از هفدهم ماه پیش شروع کردیم ب پوشک گرفتن بازم خطا داره از پوشک گرفتن کار ی روزه نیس ی فرآینده ک ممکنه ماه ها طول بکشه

2706