2733
2734
عنوان

پسرم‌نمیزاره ازپوشک بگیرمش

| مشاهده متن کامل بحث + 351 بازدید | 69 پست
خاله من میگه دختر خالم ار چهل روزگی شروع کرده ب پوشک نکردن باور نکردم من ک میگم غیر ممکنه   &n ...

بچه تا ماههای اول هنوز باباشم نمیشناسه چ برسه ب شناخت خودشو بدنشو موقعیتش!!!

سایه من بالای سرهمتون باشه صلوات  
مامان منم‌میگف من شش ماهگی شماهارو گرفتم وای ک‌ چقد عصبی میشم

اصلا ممکن نیست همچین چیزی

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دخترمنم دقیقن  دوسالو ۵ ماهس از هفدهم ماه پیش شروع کردیم ب پوشک گرفتن بازم خطا داره از پوشک گرف ...

فرایند از پوشک گرفتن بله طولانیه

ولی پسر واس هواخوری هم   حاضر نی دوثانیه بی پوشک راه بره اصن

پسر منم همینطوری بود دقیقا، نگران نباش این دوره هم مثل دوره های دیگه مثل راه افتادنشون،قطع شیر و.... ...

مرسی ک یادم انداختین ک اینم‌میگذره

حق باشماست

اطرافیان باحرفاشون اذیتتون نکردن؟ چطور تا اونموقع صبر کردین؟علت خاصی داشت؟

چرا میگفتن بگیر دیگه یکبار پارسال از تیر تو مهر تلاش کردم نشد یاد نگرفت هربارم جیغ میزد نمیخواس بره دستشویی منو میزد

لجبازه و کلامی هم هنوز خیلی راه نیفتاده حرف میزنه اما تعریف نمیکنی کجا رفته چیکار کرده اینجوری لجبازه بد خلق منم ول کردم تا حالا الان از ده روزه شروع کردم از روز دوم دیگه عالی شکر خدا بخودش جیش نمیکنه نگه میداره خودشو اصلا اذیت نشدم اما خب دوس نداره بره دستشویی نگه میداره خودشو اما شماره دو هنوز راه نیفتاده اطرافیانو محل نمیدم دخترم دوسالگی یاد گرفت اماده بود این نه دیرتر اماده شد 

چرا میگفتن بگیر دیگه یکبار پارسال از تیر تو مهر تلاش کردم نشد یاد نگرفت هربارم جیغ میزد نمیخواس بره ...

پسرا کلا دیرترم یادمیگیرن

پسر من حتی زمان جیششم‌میدونه حدودا

ولی فقط میترسه وگرنه لجباز نیس

ممنونم‌از توضیحتون

بهش جایزه بده وقتی جیش کرد یا پوشک دراورد تشویق کن

والله خیلی از اینکارا میکنم.ولی کمی بچه سختیه

با تغییرات سخت کنار میاد و زمان بره