2733
2734
عنوان

عذاب وجدان داره منو میکشههه

160 بازدید | 9 پست

من اخیرا با کسی کات کردم و اون شخص در مسیر اشتباهی هست 

وقتی ازش جدا میشم واقعننن ارامش دارم اما همش حس میکنم باید کمکش کنم ازون مسیر بیاد بیرون

طی این ۱ سال و نیم هرچقد اصرار کردم سعی کردم کمکش کردم نشد آخرین بار ک کات کردم گفت برگرد سعی میکنم درستش کنم ولی باز گفت نمیتونم چند بار سعی کردم نشد 

حس میکنم با ول کردنش بدتر ایندشو تباه میکنه ولی اعصابم نمیکشه دیگه 😭😭تو طول این یک سال هم من نتونستم درست درس بخونم ولی وقتی نیست کاملا تمرکزم میاد رو زندگیم

الان از ی طرف عذاب وجدان دارم از یطرف هم بالاخره خیلی دوستم داره گاهی محبت میکنه و ... 

گاهی هم میگم نکنه دیگه کسی انقد عاشقم نشه

نمیدونم واقعا چیکار کنم اعصابم نابود شده

ولش کن بزار اینقد بکشه تا خسته شه

بیخیال آدم معتاد و مفنگی

به زندگیت برس

خدا ب راه راست هدایتش کنه انشالله 

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋

مواد مصرف میکنه؟

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما تو روابط داری راخو اشتباه میری ..کسی که راهشو برخوردش آینده ش هرچی دچار لغزشه و اشتباهه نه تو همسرشی نه مادرش ..شما الان خودت تو اولویتی ..وقتی میگی آینده نداره چرا حس دلسوزی تو این رابطه داری ..خودت میسوزی با این دلسوزی ..بخاطر تنهایی وارد رابطه غلط نشو و توی هر رابطه ای نقش مادر و بازی نکن .

2731
چ فرقی میکنه کلا ادم نا امیدیه اینده ارو بیخیال شده ولی خیلی دوستم داره

پس بیخیالش شو کسی که آینده خودش براش مهم نیست چیکار میخاد برات بکنه

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
شما تو روابط داری راخو اشتباه میری ..کسی که راهشو برخوردش آینده ش هرچی دچار لغزشه و اشتباهه نه تو هم ...

بهرحال وقتی به یکی اهمیت میدی نمیتونی نسبت به اینده اش بی تفاوت باشی

باز اگه اخلاقش بد بود میگفتم حقشه ولی خیلی ادم مهربونیه فقط نا امیده 

2740
پس بیخیالش شو کسی که آینده خودش براش مهم نیست چیکار میخاد برات بکنه

نمیخوام‌کاری بکنه برام می‌خوام برای خودش کاری کنه

دلم میسوزه آخه اگه ادم بداخلاقی بود میگفتم حقشه ولی خیلی مهربونهههه خیلی 

بهرحال وقتی به یکی اهمیت میدی نمیتونی نسبت به اینده اش بی تفاوت باشی باز اگه اخلاقش بد بود میگفتم ح ...

نه در قبالش هیچ مسئولیتی نداری ..بیشتر در مورد افکارت و تصمیمات فکر کن به شکست میخوری اینجوری ادامه بدی