2752
2734
عنوان

کی دیپلمم نداره ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 526 بازدید | 57 پست
ااون مدرگش بالاتره ممکنه حس کنه خیلی سرتره 

نه نداره .. مگه شخصیت به مدرکه 

همون اول بهش گفتم نمیخوام بخونم گفت تصمیم خودته .. ولی کاش میخوندم بعد ازدواج میکردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فعلا دیپلمو بگیرم هنر کردم چه برسه به لیسانس ..  ولی واقعا سخته چون علاقه ندارم به درس

تلاش کن بیشتر 

تو این دوره زمانه لیسانس هم مدرک حساب نمیشه

پروفایل خودمم 👈 مریم خانومِ گل🌹#این غدیر با امام زمان 💖# غدیری ام 💖❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤
من ۲۵ سالمه دانشجوام 

بچه داری ؟ اخه من چون بچه دارم حس میکنم دیگه نمیشه سخته یجورایی ... و ممکنه اطرافیان بفهمن متلک بندازن یا مسخره کنن

نمیدونم چیکار گنم

2706