2733
2734
عنوان

میدونم فحشم میدین ولی نمیتونم ذوق نکنم +عکسس📸📸

| مشاهده متن کامل بحث + 1471 بازدید | 77 پست
مقاومت کن ایرانی باور نکن همچین داداشی وجود نداره 🤣🤣🤣😂

😂😂😂😂

عامو بخدا اقد گاوووه 

تصمیم گرفتم هدف و انرژی مثبت بدم به زندگیم و به شما هم منتقل کنم، امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ ، منتظر ی اتفاق خوب هستم امیدوارم هرچی زودتر بشه،لطفا ی صلوات برام بفرست تا اون خبری که منتظرشم تا پایان سال بهم برسه🥰چالش جدید شروع کردم برا ترک ی عادت بد از همین امروز ۲۴ ام بهمن :)) 
چرا هستن ی داداش دارم با اینکه اذیت میکرد گاها اشکمم درمیاورد ی بار به مامانم توپید این چرا جوش زده ...

این چرا جوش زده اه😂😂گل گیاه یا اشیایی مگه اخه 

الهی ایشالله همیشه عشق بینتون موزی بمونه

...What the fu                                                      
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا تو قسطشو میدی 

چون بابای هفتاد و سه سالم با یه حقوق بازنشستگی ضامنشه

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2742
چیزای ساده چیه بچه همینا میدونی چنده؟؟!!  دمش گرم راستی عزیزم مواظب باش زیاد مصرف کنی کیست سی ...

مررسی عزیزم از راهنماییت 

تصمیم گرفتم هدف و انرژی مثبت بدم به زندگیم و به شما هم منتقل کنم، امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ ، منتظر ی اتفاق خوب هستم امیدوارم هرچی زودتر بشه،لطفا ی صلوات برام بفرست تا اون خبری که منتظرشم تا پایان سال بهم برسه🥰چالش جدید شروع کردم برا ترک ی عادت بد از همین امروز ۲۴ ام بهمن :)) 
2740
سلام کیلویی کجا میفروشن؟ قهوه فوری علی کافه هم میشه کیلویی گرفت؟

عمده فروشهای قهوه ، حتی همین قهوه فروش های تو شهرهم کیلویی میفروشن ...

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....

من داداشم گ گاهی از سرکار برام دوغ و نوشیدنی میاره:/

•        ‌. ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  •   °   ★   .    •  °         ★🌙  .   •   °           ★   •      .   ★🌙   .  •  ° ★   .  •  °      •        ‌. ★💙💗گاهی ادم های عاقل اشتباه میکنند.مهربون ترین ها عصبی میشوند.زرنگ ترین ها نمیفهمند.قوی ترین ها کم میارن.ماه را میبینی؟او هم کامل نیست اما میدرخشد:) هیچکس کامل نیست.پس خودت را با تمام نقص هایت بپذیر....💗💙    
حالا مال تو گاوه اینارو خریده؟  پس مال من چیه اونوقت🤔

حالا اینم ی بار خریده

خدا حفظتون کنه برای هم

ممنونم همچنین عزیزان شمارو❤️

2706