2733
2734
عنوان

تو دوران دوستی با شوهرتون.....؟

189 بازدید | 14 پست

هر روز همو میدید؟ ینی هر روز قرار میذاشتین؟

تو دوران دوستی شیطنت هم داشتین؟ چند وقت دوست بودین؟

کنجکاو در حوزه ارتباطات=کاربری تحقیقات من😁 اگه درخواست دوستی میدم هدفم فقط راهنمایی‌ و مشورت گرفتنه.

تو دوران دوستی شیطنت نکن که چیزی جز از چشم انداختن نداره .همیشه خودتو اسون ب دست کسی نسپر بزار برای بدست اوردنت تا اونجای ک میخوای بکشونیش 

برای دخترم دعاکنید صلوات بفرستید واینمیسه ،راه نمیره، دخترم‌ باتمام وجودم دوستدارم ❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ما که هنوز به مرحله ازدواج نرسیده 🤌🏼

تو که میترسیدی از تاریکی الان چجوری تنهایی خوابیدی؟ کاش میدونستم آخرین غروبه , شهرمون جنگه خیابونا شلوغه , دستت تو دستم میدوییدیم تو کوچه که ازم گرفتنت با یه گلوله ...🕊️🤍

هر روز که نه نمیشد

ما هم دانشگاهی بودیم در طول ترم چند روز در هفته همو میدیدم ولی در حد نیم ساعت-یک ساعت

ماهی یکی دوبار بیرون میرفتیم

بعد دانشگاه هم دور بودیم کمتر میشد قرار بذاریم

نزدیک چهار سال دوست بودیم

تو دوران دوستی شیطنت نکن که چیزی جز از چشم انداختن نداره .همیشه خودتو اسون ب دست کسی نسپر بزار برای ...

شیطنت فقط تا یه حدی.

کنجکاو در حوزه ارتباطات=کاربری تحقیقات من😁 اگه درخواست دوستی میدم هدفم فقط راهنمایی‌ و مشورت گرفتنه.
2740
شیطنت فقط تا یه حدی.

روتون باز میشه همش فراتر میره این شیطنت ها . درحد بوس بغل ساده مشکلی نیست ولی بقیش نذار 

برای دخترم دعاکنید صلوات بفرستید واینمیسه ،راه نمیره، دخترم‌ باتمام وجودم دوستدارم ❤️

خط قرمزاتو مشخص کن و ازش بخواه تا عقد رسمی نمبتونه این خط قرمزارو رد کنه اگه دوستت داشته باشه حتما رعایت میکنه و اینکه بدون اغلب دوستیها سرانجامی نداره پس به خیال دوستیو عشق و به امید ازدواج خودتو راحت در اختیارش نذار  تازه اگه ادم ازدواجی باشه این برات یه نکته ی مثبت  قوی هستش 

۴ سال دوست بودیم. هر روز قرار داشتیم و همو می‌دیدیم خیلی کم پیش میومد همو نبینیم که در این صورت ۳ ب ...

تا چه اندازه حدی بود شیطنت ها؟

دست دادن،بوس،بغل،لب. قربون صدقه.  ولی را به طه به هیچ وجهههه.

اگه یکم پایین تر از گردن بکشه چی؟ اشکالی نداره؟🙈

فقط در همین حد.

2706