2737
2739
عنوان

گلدون هستم،و بازم سوال گوشتی دارم

537 بازدید | 41 پست

امروز گفتم که دیروز گوشت خریدم ،تا امشب گذاشتم تو یخچال،شبی چرخ کردم

خداوندا بهشت را آنچنان که به مادرم وعده دادی، به پدرم نیز هدیه کن، پدرم فرشته زندگیم بود که به سویت پر کشید لطف کنید وبرای سلامتی مامانم و شادی روح بابای مهربونم صلوات بفرستید

ادامه ماجرای خسته کننده،خرید گوشت توسط اینجانب،پس از سه هفته نخوردن گوشت قرمز

خداوندا بهشت را آنچنان که به مادرم وعده دادی، به پدرم نیز هدیه کن، پدرم فرشته زندگیم بود که به سویت پر کشید لطف کنید وبرای سلامتی مامانم و شادی روح بابای مهربونم صلوات بفرستید

شبی با دستکش لاتکس گوشت رو شستم،و تقریبا با ده جفت دستکش یه بار مصرف که هی استفاده میکردم،هی دور میریختم،گوشت رو چرخ کردم و بسته بندی کردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ظاهرا دارم با خودم حرف میزنم  

2731

عزیزم قکر کنم وسواس شدی.نگران نباش منم چند روز پیش خریدم 24 ساعت گذاشتم تو یخچال بعدشم خورد کردم گذاشتم تو فریزر.هیچ مشکلی نیست.تب کنگو هم مهار شده.اگه از قصابی مطمن خریدی که محاله مشکلی داشته باشه

رویایی دارم از جنس آزادی....

خب؟

این گوشتا رو 48 ساعت تو یخچال نگه میدارند بعد وارد بازار میکنند.نگرانی نداره

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2740

اشکال نداره،بقیه ش هم میگم

یه کم دستم زخم شده بود،حالا میترسم ،با شستن گوشت من مریض نشد خدایااا

گوشت رو از قصابی معتبر خریدم ،که مهر شهر داری هم داشته

2706