2737
2739

ای خدا مهربون کاش فقط ی نیم نگاهی به امضام بندازی خیلی امتحان سختی هست اما ان شاءالله به لطف خودت همه چی به خیر وخوشی تموم میشه

فقط خدااااااااااا کی بشه منم رنگ خوشی رو ببینم یا امام رضایه غریب خدا زندگیم داره از هم میپاشه به خاطر حرف هایه یه حسود یه دشمن اما میگم خدا هرچی خیر ومصلحت خودت هست برام رقم بزن خدا توکه بده بنده هاتو نمیخوایی فقط تابوده خوبیه بنده هاتو خواستی دلم خونه یا فاطمه زهرا برام مادری کن😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خدایا اگر رنجی به من رسد برای من رحمتی از طرف تو و اگر شادی به من رسد نعمتی است از طرف تو چرا که با وجود تو ‌‌نه چیزی من را نگران می‌کند و نه چیزی مرا می‌ترساند چرا که داشتن تو لذت بخش ترین است برای من و تا زمانی که در نزدیک ترین نقطه به تو باشم هیچ چیزی در این دنیا مرا عذاب نمیدهد

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛
دلم ازت گرفته حق من از زندگی این نیست

نا شکری نکن توکل کن به خودش از من که بدتر نیستی آبجی امضام رونگاه کن همه مشکل دارن ان شاءالله که خدا نامه ظهور امام زمان روزودتر امضاکنه

فقط خدااااااااااا کی بشه منم رنگ خوشی رو ببینم یا امام رضایه غریب خدا زندگیم داره از هم میپاشه به خاطر حرف هایه یه حسود یه دشمن اما میگم خدا هرچی خیر ومصلحت خودت هست برام رقم بزن خدا توکه بده بنده هاتو نمیخوایی فقط تابوده خوبیه بنده هاتو خواستی دلم خونه یا فاطمه زهرا برام مادری کن😭😭😭

خدایا خواهش میکنم یذره نگاهتو به من بنداز

خدایا بس نیست؟

چقد گریه کنم شبا زجه بزنم اسمتو صدا کنم؟

خدایا من گناه زیاد کردم رو سیاهمم تقاصشو پس بگیر ولی اینجوری نه 

خواهش میکنم نابودم نکن برای همیشه...

نوکریتو میکنم قول میدم 

خدایا خواهش میکنم جای بابای نداشتم هوامو داشته باش😔

زندگیم و درست کن یکم 

برام دعا کنید😔❤️لایکم کنید خوشحال شم اگر دعا کردید💓🌱💚
2738
ای خدا مهربون کاش فقط ی نیم نگاهی به امضام بندازی خیلی امتحان سختی هست اما ان شاءالله به لطف خودت هم ...

برای امضات دعا کردم....

برام دعا کنید😔❤️لایکم کنید خوشحال شم اگر دعا کردید💓🌱💚
ذکر یا قابض زیاد بگو

چشم عزیزم 

برای امضات دعا کردم....

ممنون عزیزم 

خدایا اگر رنجی به من رسد برای من رحمتی از طرف تو و اگر شادی به من رسد نعمتی است از طرف تو چرا که با ...

چقدر قشنگ 😭

خدایا خوبم  خدای مهربانم من همیشه امیدم فقط به توبوده وهست پس ناامیدم نکن ای مهربانترین مهربانان عملی دستم وگرفتی خیلی جاهابنده ی بدت بودم ولی توستارالعیوبی خدای خوبم خودت هواموداشته باش نذارشرمنده بچه هام بشم 

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭
چقدر قشنگ 😭

دلت قشنگم عزیزم

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛
خدایا خوبم  خدای مهربانم من همیشه امیدم فقط به توبوده وهست پس ناامیدم نکن ای مهربانترین مهربانا ...

الهی آمین 

برات صلوات فرستادم عزیزم 

2706