2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

۲ تومن خونه

۷۰۰ ماشین ترجیحا ۲۰۶

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

خونه برای سکونت خودت اگه بخوای بخری همون خونه ویلایی یا آپارتمان درست درمون بخر . بقیه رو یه ماشین بخر در حدی که وسیله آب ذهاب داشته باشی. خونه یه سرمایه است اما ماشین نه. اگر خونه داری میتونی یه خونه ارزونتر بخری برای سرمایه گذاری و ماشین مورد نظرت رو هم بخری . 

چی میشه این روزها با هم مهربان‌تر باشیم .
بچه ها یه مشورتم به من بدید!خونه ویلایی تو شهری ک مادرشوهرت زندگی میکنه و تقریبا شهر کوچیکیه یا آپار ...

صد در صد آپارتمان تو شهر بزرگ .چون مادرشوهر من که زندگیمو نابود کرده

صد درصد دومی

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
بچه ها یه مشورتم به من بدید!خونه ویلایی تو شهری ک مادرشوهرت زندگی میکنه و تقریبا شهر کوچیکیه یا آپار ...

اپارتمان شهربزرگ بخری بهتره ارامش داری 

لطفاواسه خونه دارشدنمون یه صلوات بفرستین خداخیرتون بده

اگه زن و شوهر ادم بي سر صدايي هستين اپارتمان و ترجيحا دور از مادرشوهر

من ويلايي رو دوس دارم ولي چون قضيه دور يا نزديك بودنت به مادرشوهرتم هست

2706