2733
2734
بچه ها یه مشورتم به من بدید!خونه ویلایی تو شهری ک مادرشوهرت زندگی میکنه و تقریبا شهر کوچیکیه یا آپار ...

آپارتمان اگه تو منطقه خوبیه میتونی بخری و اجارش بدی با پول اجارش یه خونه خوب تو شهر خودت اجاره کنی و ارزش خونه تو شهر بزرگ رشد بهتری داره تا داخل شهرستان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ویلایی ک قدیمه خب بازسازی نمیخواد؟

ما از سال ٩١ تو اين خونه ايم  صفر بود ولي الان برا ١٣ سال ساخته

اما چون بازسازيش كرديم اين مدت

خودمم بگم خونه برا ١٣ ساله هيشكي باورش نميشه 

بازسازي خونه رو خيلي نونوار ميكنه

ما از سال ٩١ تو اين خونه ايم  صفر بود ولي الان برا ١٣ سال ساخته اما چون بازسازيش كرديم اين مدت ...

هزینه زیادی میخواد بازسازی؟ مثلا واسه بازسازی چیکار میکنن؟

نه بابا اونوقت همه ميخريدن تا سر سال ميلياردر ميشدن بشنو باور نكن اسمشونم مايلر نيست ماينر هست &n ...

گلم فک کنم منظورش ماشین سنگینه نه ماینر بی ت کوی ن

هزینه زیادی میخواد بازسازی؟ مثلا واسه بازسازی چیکار میکنن؟

بستگي داره خونه در چه وضعيتي باشه 

كابينت ها تعويض ميشن سينك و گاز و هود همه شون باهم نورپردازي خيلي تاثير خوبي داره نوربردازي بعد از بازسازي هزينه بر هم نيست ولي خيلي قشنگ ميكنه

كف خونه مثلا سراميك قديمي باشه يا اصلا چيزي نباشه بايد يا سراميك بروز كني يا پاركت 

درها خراب نشن با يه رنگ روشن تعميراتشون تموم ميشه 

ديوارا و سقف هم بسته به سليقه ابزار ميزنن رنگ و كاغذ ميكنن 

در كل نترسين از بازسازي ما كرديم خيلي راضي ام

هزينه اصلي رو اشپزخونه برميداره 

پذيرايي زياد هزينه بر نيست فقط اثاث پذيراي گرونه كه اونم ربطي به بازسازي نداره 

گلم فک کنم منظورش ماشین سنگینه نه ماینر بی ت کوی ن

اونم دردسره ديگه ولش كن برو خونه رو بخر

دوست همسرم تريلي خريد داد دست راننده چند ماه بعدش فروخت

گفت هر چي در مياورد هزينه تريلي ميكرديم ٣ ميليارد خريده بود

ماشين سنگين سه ملياردي سر تا كهنه و هزينس ديگه

شرایطم یجوریه از بلاتکلیفی خسته شدم دوس دارم زودتر یچی بگیرم برم توش راحت شم

ببین هر کدوم خوبیه خودشو داره اگه ویلایی بگیری میتونی بعداً نوسازیش کنی یا بکوبی از نو بسازیش یا چند طبقش کنی اما آپارتمان شهر بزرگ رشد بیشتره و میتونی با قیمت خوبی هم اجارش بدی اما مستاجر داشتن دردسرای خودشم داره

ما از سال ٩١ تو اين خونه ايم  صفر بود ولي الان برا ١٣ سال ساخته اما چون بازسازيش كرديم اين مدت ...

من خونه کلید نخورده رو هم بازسازی کردم.دیگه قدیمی ک جای خود داره واقعا

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
بستگي داره خونه در چه وضعيتي باشه  كابينت ها تعويض ميشن سينك و گاز و هود همه شون باهم نورپرداز ...

عزیزم شما آخرین بار چه سالی بازسازی کردین. و چقدر هزینه ش شد

عزیزم شما آخرین بار چه سالی بازسازی کردین. و چقدر هزینه ش شد

پارسال تابستون بازسازی کردیم هنوز یسال نشدت ولی قیمتای اونموقع با الان خودت میدونی بازم فرق کرده یه مقدار

ما درهارو رنگ کردیم اتاقارو کاغذ کردیم کفشونو پالاز موکت کابینت و‌ گاز سینک هود همه رو عوض کردیم با نورپردازی هاشون اشپزخونه مونم بزرگه سر جمع شد  ۳۰۰ ملیون

دوسال قبل هم پذیرایی و حیاط و راه پله رو تعمیرات کرده بودیم 

شیرالات سرویس بهداشتی رو هم تعویض کرده بودم قبلا ولی دست به کاشی کاریشون نزدیم فعلا خوبن حوصله تعمیراتم دیگه ندارم

کم جمعیت هم هستیم خودمم خونه رو تمیز نگر میدارم خونه نو دیده میشه

2706