2752
2734
عنوان

یسنا رو دزدیده بودن

11188 بازدید | 136 پست

💢ربایندگان یسنا به جرم خود اقرار کردند

🔹فرمانده انتظامی گلستان: ۲ عامل اصلی ربایش یسنا به بزه ارتکابی خود اعتراف کردند. یکی از مجرمان متواری هم در شهرستان دیگری دستگیر شد.

🔹بازداشت ۴ متهم اصلی پروندهٔ گم‌شدن یسنا

🔹دادستان کلاله: متهمان ۴ مرد هستند که یکی از آن‌ها پس از بازجویی راهی زندان شد. ۳ متهم دیگر هم فعلا در پلیس آگاهی برای بازجویی تحت نظر هستند

یه افسانه هست که میگه:                                          اگه یهو قلبت درد گرفت و تیر کشید                            یعنی کسی که دوستش داری،                                    جونش در خطره....💔                                                                                                                           اگه امضامو خوندی ممنون میشم برای شادی روح بابام یه صلوات بفرستی☺�
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

معذرت میخوام تاپیک زدم اصلا🤐 

یه افسانه هست که میگه:                                          اگه یهو قلبت درد گرفت و تیر کشید                            یعنی کسی که دوستش داری،                                    جونش در خطره....💔                                                                                                                           اگه امضامو خوندی ممنون میشم برای شادی روح بابام یه صلوات بفرستی☺�

من که وقتی پیداش کردن اشک جلو چشام و گرفت

این کاربری رو با دندون تا حالا نگه داشتم😐حتی یکبارم قطع دسترسی شد با هزار مکافات برش گردوندم.پس  آدم نفهم وقتی مخالف من نظر میدی رو پیام های من ریپ نزن یعنی نزن چون من اعصاب ندارم مثل بچه تو مهمونی هرچی دهنم بیاد میگم بهت🙂
2706