2733
2734

بار اول شرکت کردم 

تخمینی که زدم برا جمع امتیاز با محاسبه امتیاز بومی شده حدود 303 بدون امتیاز بومی میشه حدود 245

البته هوش ای کاش نمیزدم از 4 تا سوال سه تا رو مطمن هستم غلط و احتمالا درصدم منفی

حد نصاب قبولی برا شهرمون برا اموزگاری 237 بود، 

به نطرتون کارنامه سبز و دعوت به مصاحبه میشم

پرورشی رشته های فنی هم برمیداشت؟

چطور یه پست رو به دقیقه ای درجا میترکونید ولی اینهمه گزارش و پیام و اعتراض میدیم نمیبینید؟! وقتی جواب گزارش ها رو نمیدید خودمون مجبوریم کاربر موردنظر رو ادب کنیم.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اکثر رشته ها بود دفترچه بخون حتما

واقعا یعنی مکانیک و بر ق و اینا هم بود؟

چطور یه پست رو به دقیقه ای درجا میترکونید ولی اینهمه گزارش و پیام و اعتراض میدیم نمیبینید؟! وقتی جواب گزارش ها رو نمیدید خودمون مجبوریم کاربر موردنظر رو ادب کنیم.  
واقعا یعنی مکانیک و بر ق و اینا هم بود؟

خیلی رشته بود نمیدونم ولی دوستم مهندسی عمران بود یکی حقوق بود شرکت کردن برق و اینان احتمالا بود واسه دبیری فیزیک و ریاضی

زندگی نیست بجز نم نم باران بهار 🌱🌈