2752
2734
عنوان

این مرد زنشو نمی خواد ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 68227 بازدید | 1055 پست
اون رو حساب کنیم میشه سه خیانت اولین خیانتش تو شهر قبلی بود .با همکارش که باش قرار گذاشته بود خیاب ...

ای وای خیلی پیچیده شد بهتره از چندتا مشاوره کمک بگیری عزیزم بازم بهترمیدونن تصمیم عاقلانه چیه که بعداً به پشیمونی نکشه

ای وای خیلی پیچیده شد بهتره از چندتا مشاوره کمک بگیری عزیزم بازم بهترمیدونن تصمیم عاقلانه چیه که بعد ...

تا زمانی که لو نرفته بود خیانتش

همچین می تازوند و پررو بود 

وقتی واقعیت فاش شد مث موش شد و گفت هرکاری بگی می کنم

خب ادم باید وجدان داشته باشه .مگه قبلش خودش نمی دونس حق بامنه 

پس چرا این قد بام بحث می کرد و اذیتم می کرد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چون خیلی دروغ گفته آدم باورش نمی شه 

وگرنه کدوم زنی دلش می خواد که زندگیش با زحمت بدستش اورده ساخته خراب کنه

منم بسازم و خودش می دونه .ولی چرا باید عامل سواستفاده بشه 

هم بچه هستش .و هم اینکه دوست ندارم اگه واقعا اصلاح شذه باشه .زندگی موخراب کنم 

موندنم عذابه .رفتنم همین طور

ولی اعتماد هم ب همچین فردی سخته .

سلام عزیزم بیشتر پستهات رو خوندم و خیلی ناراحتت شدم...

ولی خیلی از شخصیتت خوشم اومد و معلومه آدم منطقی و صبوری هستی....

ببین اول اینکه منم فکر میکنم شوهرت یه جاهایی شخصیتش در مقابل با تو خورد شده و با این کارا داره کمبودها و عدم عزت نفسش رو جبران میکنه...

بعد اینکه شاید پدر و مادرت جاهایی کوتاهی هایی در حقت داشتن ولی همه ی پدر و مادرها خطاهایی دارن ولی اینو بدون رضایتشون و دعاهای از ته دلشون خیلی گره های آدم رو باز میکنه...

و بعد اینکه نمیخوام خیلی نصیحتت کنم ،من خودم محجبه هستم ولی راستش جاهایی تو زندگیم دیدم حتی اگر ته دلم کمی در برخورد با نامحرم ناخالصی داشته باشم فوری چوبش رو میخورم ...نمیخوام بهت بگم محجبه باش ولی عزیز دلم بالاخره حجاب هم نوعی حق الناسه و ممکنه آدم با خودآرایی جلوی نامحرمهای دیگه خیلی زندگی ها رو خراب کنه و مردها رو نسبت به همسر خودشون سرد و بی میل کنه و این این انرژی های منفی متاسفانه گاهی به زندگی خود آدم وارد میشه....

سلام عزیزم بیشتر پستهات رو خوندم و خیلی ناراحتت شدم... ولی خیلی از شخصیتت خوشم اومد و معلومه آدم من ...

من شاید بی حجاب باشم اما پست و عوضی نیستم

می تونسم اما هیچ وقت هیچ مردی رو ب جون زنش ننداختم که دعواشون بشه ویا طلاق بگیرن

که حقم این باشه که خدا این طوری ب سرم بیاره .

متاسفانه جامعه جوری شده که زمینه برای خیانت زیاد شده.  پوشش زن ها و حیای زن ها همه زیر سوال رف ...

ساندیس میخوای ؟

با این حجم از هوش و تحلیل اینجا حیفی برو سفارتی جایی استخدام شو 

هر انسانی میتونه هر جور دلش خواست لباس بپوشه این یکی از ازادی های فردی یک انسانه .

اما اگر خانمی بیاد و به یه مرد حتی تو خیابون نزدیک بشه و باعث تحریکش بشه اون میشه مزاحمت و بحثش با پوشس جداست 

میدونستی مرد سالم اول باید یه رابطه عاطفی داشته باشه بعد تحریک بشه ؟

میدونستی بین انسان و حیوان تفاوت وجود داره ؟؟؟

شما از صدتا دشمن برای زنا بدترین 

خیانت توجیه ندارع 

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ
اون رو حساب کنیم میشه سه خیانت اولین خیانتش تو شهر قبلی بود .با همکارش که باش قرار گذاشته بود خیاب ...

کل اموالشو دار  و ندارشو با سیاست بالا بکش نزار حتی یه چوب کبریت براش بمونه 

هر بلایی هم ب ذهنت میرسه سرش بیار ، بعدشم طلاق بگیر 

همین حالا کع تنور داغه نونو بچسبون . حضانت بچه و اموالشو کلا بگیر 

اما اون زنه رو هم جر بده 

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ
کل اموالشو دار  و ندارشو با سیاست بالا بکش نزار حتی یه چوب کبریت براش بمونه  هر بلایی هم ...

هرچی باشه ارث باباش که نبوده .بازم می خره

منم نتونسم محکم زمین بزنمش چون پدر بچه مه

اگه کاری می کرذم داذگاهی بشه یا جواز کارش از دست بده

پدر بچه م میشد سابقه دار وبیکار

هرچی باشه ارث باباش که نبوده .بازم می خره منم نتونسم محکم زمین بزنمش چون پدر بچه مه اگه کاری ...

فقط میتونم بگم خدا کمکت کنه خیلی شرایط سختیه 

حرفت درسته من میگم اگه منو( نمی خواس) چرا خونه و ماشینش ب نامم کرد طلاق نداد  میتونس بگه این ...

عزیزم میدونین برای چی دوباره بچه میخواد 

تا جای پای شما رو محکم کنه فردای روز با دوتا بچه نتونی طلاق بگیری 

وااااای خدایا تازه اولین خیانتشم‌نیست😂😂😂😂😂😂بخدا تومارو اسکل کردی هرجور فکر میکنم باور نمیکنم همچین زنی نشسته هنوز حساب میکنه طرف دوسش داره😂😂😂😂😂خیلی جکی بخدا کاش خدا یه عقلی به تو نیداد

2706