2737
2739
عنوان

این مرد زنشو نمی خواد ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 68036 بازدید | 1055 پست
اون زنه که هرزس اینو به شوهرتم تفهیم کن  بگو اگه اون زنه ادم بود به شوهر خودش خیانت نمیکرد اون ...

خب من محبت این جوری کنم فک کن بیش از حد

بعذ اونوقت میشه بگی چرا قبل افشای خیانت سالها ب مشاوره میگفتم بش بگین محبت کنه نمی کرد

اما ب زن های هرزه شوهردار می کرد !؟

حتی یه بار قبل افشای خیانت از این حرفا زدم بچم گف ادا در نیاز همسرم هم گفت راست میگه 

یعنی فقط من باید محبت های بی نهایت بعذ خیانتش اونم کنم 

و اون وظیفه نداشت اصلا ب زنش محبت کنه ٫و طبیعی بود ب زن مردم محبت کنه و بااینکه پایین تر از منه رو ی سرش بذاره ؟!

این کارا رو کم و بیش کردم  مشکلم اینه من ب عنوان زنی که شوهرش خودش انتخاب کرده  باتوجه ب ...

خوب شما میگی همسرت به لحاظ مالی وضعش خوبه، شرایط جامعه هم که میدونی،زنای هرزه هم که زیاد شدن، همه مردا هم پاک و منزه نیستن، با سابقه ای که از همسرت داری شاید منشا خطا رفتنش نیاز به محبت کلامی زیاد و تحویل گرفته شدنه بیشتره،

من اصلا نمیگم همسرت کارش درست بوده خداشاهده قلب خودم بدرد اومده، برا اینکه فرصتی باشه که زندگیتون درست بشته میگم، اینکه این مرد مشکلش چیه که سمت این کار رفته؟!

و عزیزم معنویات هم که در زندگی قوی بشه نقش بازدارندگی داره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب من محبت این جوری کنم فک کن بیش از حد بعذ اونوقت میشه بگی چرا قبل افشای خیانت سالها ب مشاور ...

نه بخدا اینکه کارش غلطه که کامل مشخصه

اینو پیشنهاد دادم که تو مشتت بگیریش ولی حتی نمیدونم جواب میده یا نه

میدونم برا شما سخته حتی ادا در اوردنش

2731
 ببین من هرگززز نگفتک سرترممممم جز موقعی که دیدم با خیانت اعتماد ب نفسم رو داره نابود میکنه و ...

عزیزم من بالاتر قشنگ راهنمایی تون کردم و این پیام تقریبا سومم بود که براتون گذاشتم و خودم یه زنم و هيچ وقت توی هیچ خیانتی به مرد حق نمیدم خودم خیلی حال و حوصله کار خونه ندارم با اینکه 4تا بچه دارم حوصله بچه داری هم ندارم و بچه‌ها مو مامانم بزرگ کرده خیلی اوقات حتی حوصله آشپزی هم ندارم و میگم از بیرون بگیر حال نداشتم غذا درست کنم با این که می‌دونم همین رفتارام امکان داره یه توجیه بده دست همسرم که دور از جون بهم خیانت کنه ولی بازم به هیچ کس نمیگم چون زنش غذا نذاشته طرف حق داره بره خیانت کنه چون خیانت یه بیماریه روانیه و به این چیزا ربطی نداره این پیام هم صرفا بخاطر این بود که بگم همسرامون خیلی جاها از حرفا و رفتار های خودمون برای کوچیک کردنمون جلوی هرزه ها استفاده میکنن و نمیدونن دارن به اونا یاد میدن که اون هرزه ها چطور باهاشون رفتار کنن که خام شون بشن و از زن و زندگی شون دلسرد بشن، بازم اگر ناراحتت کردم معذرت میخوام 🌹

خودش باید ارزشتو بدونه، خودش باید بفهمه وقتی تو هستی خیلی کارا میرن تو لیستِ اضافه کاری، نه اینکه بدویی، بجنگی، حرص بزنی تا ثابت کنی جایگاهتو
چقدر امثال شما ها ضعیف و حقیرید چون هر مردی ممکنه خیانت کنه پس ما ببخشیم این خرابا که یاد نمیگیرن وف ...

شخصا حاضری زندگی این چنین زنا رو خراب کنی ؟ چقدر قلبت سیاهه  هر چقدر  مثل روشنفکرا  حرف بزنی  بازم نمیتونی قلبت رو پنهان کنی 

زندگیم یهو ورقش برگشت از وقتی موهبت الهی رو درک کردم و آشنا شدم ☀️🪄  من معتادم !!! به ماجراجویی دختری هستم آمیخته به هنر 🌏☄️ 🌱ولی من به تموم‌چیزایی که گفتن نمیرسی رسیدم✨💚میشه بدون توهین اظهار مخالفت  کرد ‌‌.‌‌میشه بدون تحقیر اظهار وجود کرد..میشه بدون تخریب جایگاه پیدا کرد.   میشه بدون حسادت بدست آورد . پس وجودت رو خراب نکن دوست من🥰🫀عاشق خلق هنرهای آلبرت بیرشتات🪴
خوب شما میگی همسرت به لحاظ مالی وضعش خوبه، شرایط جامعه هم که میدونی،زنای هرزه هم که زیاد شدن، همه مر ...

من ظریفم اون همش سمت زنای هیکل گنده و زمخت رفته 

نفر قبلی هم درشت بود 

جالبه همسرم خیلی ریز نقشه توی مردها .قدش ۱۶۵

و اینکه قبل ازدواج بی اجازه توی اتاق پرو رنگ پوست منو دید که گندمیه .و گفت خیلی خیلی دوست دارم 

اما این زن ها سفیدتر بودن 

میگم شاید بخاطر ایناس .یا شاید زنای سن بالا می پسنده .چون قبل ازدواجش تو ۲۵یه زن ۳۵ساله صیغه کرده بوده که همون موقع خواستم بهم بزنم .ولی نشد

میگم شاید بااینکه من جوون تر و زیباتزم .دنبال تنوعه

محبت کلامی راستش خیلی سخته ب کسی که باعث شده بود اواره بشی بچه سقط کنی و بت گفته بود کاری می کنم خودکشی کنی و ..تو خیابون ولت کرد بخاطر زن غریبه

الان من بیام مث اون زن محبت کلامی قلابی و بیش از حد کنم که مثلا دیگه کمبودی حس نکنه .پس خودم چی می شم

2740
چقدر امثال شما ها ضعیف و حقیرید چون هر مردی ممکنه خیانت کنه پس ما ببخشیم این خرابا که یاد نمیگیرن وف ...

حالا شما یکم تند رفتی ولی درکل خیلی اشتباه بود حرفش

با این خرابای دورش ینی مردا خودشون قدیسن و ی طفل ساده و بقیه زنا میان مردارو از راه به در میکنن

خب خود مرده شعور و عقل و اراده و قدرت انتخاب نداشته؟!!! هرچقدرم زنای دورش بد باشن ادم عاقل سفت و محکمه

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡
عزیزم من بالاتر قشنگ راهنمایی تون کردم و این پیام تقریبا سومم بود که براتون گذاشتم و خودم یه زنم و ه ...

همسرم میگه اون زن می دونس من چه چیزایی از طرف تو کمبود دارم 

عمدا سعی می کرد خودش برعکس نشون بده .در حالی که از تو خیلی بدتر بود

و من وقتی فهمیدم گفتم قربون زن خودم برم .

شوهرت دوست داره ولی چون خودت رو سرتر ازش میدونی هیچ وقت مثل اون زنه هرزه قربون صدقش نرفتی و باهاش حر ...

چطوری دوسش داره بهش خیانت کرده؟! 

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡
حالا شما یکم تند رفتی ولی درکل خیلی اشتباه بود حرفش با این خرابای دورش ینی مردا خودشون قدیسن و ی طف ...

ادم عاقل سفت ومحکمه

اما ایا فرقی نداره یه مرد گیر بده ب یه زن و مدام زنگ و پیام بگه از شوهرت طلاق بگیر

تا اینکه یه زن هی زنگ بزنه و پیام بگه زنت طلاق بده .و التماس کنه آویزون بشه خودشو ب تمارض بزنه .

هردو خیانته .اما واقعا هیچ فرقی باهم فرقی نداره ؟

مرد اگه زنشو نخاد از بچه نمیخاد و  کاری می‌کنه مهریه ببخشه و بره اینو من تجربه کردم 

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید اگه با نظرم مخالفی ریپ نکن وبحث ندارم من فقط نظرم به استارتر میگم نه به شما دوست عزیز 👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅سونوهام دو بار گفتن پسر ولی انومالی گفت دختر با اینکه باورم بهم ریخت ولی خدا رو شکر بچه سالم دارم و دخترم یه خواهر شاید خواست خدا  این بود💞 تو ۱۸ هفته تیکر از ابی به صورتی تغییر دادم 🥺
2706