2737
2734

من سه روز در هفته میرم دم مغازه یکی از اقواممون وایمیستم اونجا با هیچکس کوچکترین صحبتی نمیکنم حتی یه کلمه بعد مغازه بغلی بوتیکه پسره شاگرده همش میاد از کنار مغازه ما رد میشه یا نگاه می‌کنه یا تا منو میبینه زیر لب آهنگ میخونه امروزم اومده بود جلوی مغازه ای که من داخلشم رو به روم وایساده بود داشت با موبایل حرف میزد با مشتری جوری که حرفاشو بشنوم اصلا نرفت تا صاحبکارش داد زد گفت آقای کنبری چرا وایساده بیا دیگه😑 یه روزم سرخیابون داشتم ماشین می‌گرفتم دیدم اینم اونجاست من قدم بلنده مانتوی مشکی بلند شبیه بارونی و عینک آفتابی زده بودم اصن با این تیپ همه ازم میترسیدن به جز این دیدم اینم داره می‌ره سر خیابون ماشین بگیره منم منتظر اسنپ بودم این جلوتر از من وایساده بود تا منو دید اومد جلوتر سمت من منم پشت کردم بهش سوار ماشین شدم رفتم منظور داره؟؟؟؟

دخت شیرازی✨  ابرو به من کج نکن کج کلاه خان یارمه💪خوشگلم و خوشگلم دلها گرفتارمه💃💃💃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بیکاره دیگه

فقط 24 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)

آره منظور دارد 

لطفا یک صلوات برای شفای تمامی بیماران و فرد مدنظرم بفرستین و حاجتم ممنونم🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹 ایرانی اصیلم از نسل کوروش با افتخار لرم ....اسمش را بزار نژاد پرستی ولی من از کسایی که بدون فرهنگ و بدون شناسنامه میان ایران متنفرم و همه جوره مخالفشونم....کاش ورود به سایت کد ملی میخواست اونموقع خیلی ها که از وطنشون فرار کردن و نخواستن دفاع کنن ،دستشون از این سایت قطع بود ، مخاطب تمام جمله های بالا افراد بی فرهنگیه که وضع جامعه را بهم ریختن نه کسی دیگه...‌.اینجا عطر جوونیمون بو سیگاره ، اینجا آگهی فروش کلیه رو دیواره ، حاجی تا کی نشه ؟ تا کی بگیم قسمت بود؟ اینجا سر آرزوهامون اختلاف قیمت بود....،اینجا عبرت نداریم تاریخ هی تکرار میشه ...البته ایران هنوز قشنگیاشو داره مثل مردمش:)))......اگر همه مردم مثل روزهای اخر مدرسه متحد بودن الان وضع این نبود، البته فک کنم الانم اونایی که تا ۲۹ اسفند میرفتن ، هم یسریاشونن ریختن اینجا🗿😂.....راجع به امضام با من حرف نزن اگر قشنگ بود بگو قشنگ بود ، اگر بد بودم سکوت کن، یا مودبانه بگو ، ممنون 🙏🏻
2740
ن میخوادآدرس بپرسه🙄ببین اگه خوشت نمیادازش اخم وتخم کن ب احتمال زیادهمین روزا میادجلو شماره میده😉

من قیافمو کسی ببینه از بیست متری در می‌ره بشدت عصبیم🤣

دخت شیرازی✨  ابرو به من کج نکن کج کلاه خان یارمه💪خوشگلم و خوشگلم دلها گرفتارمه💃💃💃
2706