2733
2734

12سالشه)))

اگه بچش چرااااا هیچ حرفی و از هیچ کسی بی جواب نمیزاره

چطور بچه س وقتی تیکه میندازه، دخالت میکنه، تو مهمونیا اجازه نمیده کسی صحبت کنه انقدر حرف میزنه

اگه بچه بود بچگی میکرد ن که تو کار بزرگ ترا دخالت کنه و تو همه چی نظر بده و کسیم تو کار خودش نظر بده میگه کارم شخصیه نمیخوام کسی نظر بده

واقعا شما باشین قبول میکنید این بچس و کارا و حرفاشو نادیده میگیرین؟ 

تو خانواده مون چهار تا آرزو نام داریم☺️خاله م 🥰من😊خواهرزاده‌ام 😘زن داداشم 😍برای همه جالبه گفتم اینجام بگم شاید برای شمام جالب بود🙃

مامان منم همینه 

این بیت مولانا رو خیلی دوست دارم که میگه:                 دانی که چرا سّرِ جهان با تو نگویم؟                              طوطی صفتی، طاقت اسرار نداری.!                             یعنی قشنگ یه عده رو شسته گذاشته کنار :) 

کجاش بچست😑

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

مامانت داره اشتباه بدی میکنه 

پس فردا دیگه نمیتونه جلو خواهرتون بگیره 

فک کرده خواهرت همیشه همینطوری میمونه؟! 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕

بله معلومه که بچه هست 

ابجی منم سنش همینقدره

اولا نسل جدید متفاوته

دوما 12 سال سن خیلی حساسی هست و این رفتارشاملا بخاطر سنش هست

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
مامانت داره اشتباه بدی میکنه  پس فردا دیگه نمیتونه جلو خواهرتون بگیره  فک کرده خواهرت هم ...

متوجه نشدم 

تو خانواده مون چهار تا آرزو نام داریم☺️خاله م 🥰من😊خواهرزاده‌ام 😘زن داداشم 😍برای همه جالبه گفتم اینجام بگم شاید برای شمام جالب بود🙃
2740

به هیچ وجه قابل قبول نیست

به مادرت بگو چون بچه آخره تا ۱۰۰ سالگیش هم به چشمت کوچیکه

ولی فکرِ دو فردایِ دیگه باش که هیچ جوره نمیتونی چیزی بهش بگی و دیگه خیلی دیره

💢💥لایک نکن خواهرم لایک نکنننننن
کجاش بچست😑

بچه نیست نوجوونه ولی خب اینایی که گفتی کار بدی نکرده

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
بله معلومه که بچه هست  ابجی منم سنش همینقدره اولا نسل جدید متفاوته دوما 12 سال سن خیلی حساسی ...

مگه میشه هر کاری کرد باز دوستش داشته باشم 

به هیچ وجه قابل قبول نیست به مادرت بگو چون بچه آخره تا ۱۰۰ سالگیش هم به چشمت کوچیکه ولی فکرِ دو فر ...

چاره چیه بنظرتون 

بچه نیست نوجوونه ولی خب اینایی که گفتی کار بدی نکرده

اینقد پرو

مگه میشه هر کاری کرد باز دوستش داشته باشم 

مجبور نیستی که کسیو اجباری دوست داشته باشی

2706