2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

فعلا دست نگه دار

پناه برتو که بی واژه مرا میشنوی♥             خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙                      🙏🏻 یَا مَنْ یَکفِی مِنْ کلِّ شَیْ ءٍ وَ لَا یَکفِی مِنْهُ شَیْ ءٌ اکفِنِی مَا أَهَمَّنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ بحق محمدٍ و آل محمد صلواتک علیه 🙏🏻              ✅  درمانگر طب سنتی وطب فشاری ام سوالی داشتی خوشحال میشم بتونم کمکت کنم ✅
2740
فعلا قیمتا ثابته  پایینتر نمیره بالا هم نمیره تا ی مدت

بعد اون ثابت لامصب شده رفته بالا شده اومده پایین چون یه بار پارسال 55شد خریدم بعد چن ماه بالا پایین درست دقیقا55شد مجبورشدم نقد کنم آی حرص میخوردم .الانم نمیدونم رو دستم بمونه خرجش میکنم

بچه ها واقعا تو این مدت چند ماهه طلا خرید و فروش کردید که در سود کنه؟ حس میکنم آنقدر پول ساخت میکشن ...

نه بابا طلا زینتی سود نداره طلا رو 300خالی بود خریدم تو3,میلیون بود بردم برا فروش 10میلیون فقط اضافه کرده بود

بعد اون ثابت لامصب شده رفته بالا شده اومده پایین چون یه بار پارسال 55شد خریدم بعد چن ماه بالا پایین ...

اسی یاد فهیمه توپایتخت افتام میگفت خدا شاهده من این پولو هزارتومن هزارتومن جمع کردم😂😂😂

چگونه به شاخه ی شکسته بگویم که باد عذرخواهی کرده است ؟💔💔💔💔
نه بابا طلا زینتی سود نداره طلا رو 300خالی بود خریدم تو3,میلیون بود بردم برا فروش 10میلیون فقط اضافه ...

باز خوبه🥲 

من چند سال پیش دستبند خریدم مثلا گفت اجرت کم زدم تا ۵ سال بعد به پول خودش رسید😂

الهی به امید تو
اسی یاد فهیمه توپایتخت افتام میگفت خدا شاهده من این پولو هزارتومن هزارتومن جمع کردم😂😂😂

بخند دلت شاد بشه ولی ازیه شوهرخسیس بیشعور به زور به زور یه 10هزاری ازخریدام میتونم نگه دارم 

2706