2733
2734
عنوان

به شوهرم حق بدم؟؟

953 بازدید | 38 پست

بیشتر  از ی ساله باهم قهریم و خواستیم جداشیم تا مراحل اخر طلاقم رفتیم فقط لحظه اخر بهم برگشتیم ، هردوهم مقصر بودیم منم شوهرمو خیلی محدود میکردم ...الان خواستیم بهم فرصت بذیم و برگشتیم، خیلیم اخلاقامون بهتر شده وطعم طلاقم چشیدم جز زجز چیزی نبود برام ..

الان که برگشتیم پیامایی تو گوشیش دیدم که مربوط به دوره قهریمونه ینی چند ماه پیش که با دخترای زیادی حرف زده بود ولی تا جایی که دیدم در حد چت معمولی و حرف زدن بودع نه رابطه و دیدن و ...

ادامشو میگم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بهش گفتم و قسم خورد که مال وقتیع که تو نبودی و بخاطر حال بدم و ...اینا در حد دوستی اجتماعی بوده الانم هیچی دیگه نیس ،دستشو روس قران گذاش که تو زندگی چنین چیزی اتفاق نمیوفته برامون ....البته قبول کرده که همه اموالشم به اسمم بزنه و داره اینکارو میکنه ...

ولی باز میترسم ،حالم بده ، جای فرصت دادن و بخشش داره؟؟

شاید منم بودم وقتی ماقصدمون جدی جدایی بوده اینکارو میکردم

کنجکاوی و کنکاش نکن . سعی کن زندگیتو گرم کنی اونم کم کم درست میشه

وسواس فکری دارم خودم ، نمیتونم ،تمام حرفای اون پیاما جلو چشکه ....

از طرفی میگم اون اگ کسیو میخواس قطعا با ی نفر بود نه چند تا ، حالا که چند تا بوده فقط خواسته سرگرم شه ...یا اگ میخواس منو تو مرتحل اخر که برنمیگردوند یا حاضر نمیشد اموالش بنامم کنه...

2706