2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم میام

بیابریمممم دارم میگردم باماشین  دنبال بجای خوب

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
2731
پس تک خور لعنتی😂😂😂

وا😲

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
مهمون تواما از الان گفته باشم من پول ندارم😂

روچشام بخدااگ همشهری بودی باسرمیومدم دنبالت کجایی

حسم میگه محیط کله پزی یجوری تنهایی یجوری معذبم

2738
روچشام بخدااگ همشهری بودی باسرمیومدم دنبالت کجایی حسم میگه محیط کله پزی یجوری تنهایی یجوری معذبم

فک نکنم بیای.من پسرم ولی خداییش دوس دارم دختری که زن میشه کلا تو غذا خوردن وسواس نداشته باشه  همه چی بخور

فک نکنم بیای.من پسرم ولی خداییش دوس دارم دختری که زن میشه کلا تو غذا خوردن وسواس نداشته باشه  ه ...

می‌دونم پسری وگفتم بیای جای داداشم نه کلاهمه چی خورم دوروزه مامانوبابام خونه نیستم منم تنبل فست فود م نمی‌خورم الان دیگ دارم جون میدم 

پانیک شدم دیگه نتونستم بخوابم 

اونی که تو شکم مادرش قلبش تشکیل نشد و سقط شد زندگی رو‌ برد:))    (درخواست دوستی قبول نمیکنم ، آقایون در تاپیک هام شرکت نکنن ، تاپیک زدم نصیحت نمیخوام پس لطفاً نه اعصاب خودتونو خورد کنید نه اعصاب منو تا وقتی که خودم ازتون راهنمایی نخواستم اصلا به خودتون این اجازه رو ندید که نصیحتم کنید!)
2706