2752
2734
عنوان

۶ روز از اقدامم میگذره بعدش

| مشاهده متن کامل بحث + 201 بازدید | 27 پست
نه عزیزم اینطور نیس

را عزیزم بدنت ب اسپرم داره واکنش نشون میده و خوبه 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
عزیزم من یک بار بچم قلبش وایستاد  بعدش افسردگی گرفتم و درگیر شندگی و فلان شدم شرایطش نبود بارد ...

نه کورتاژ رحم رو تمیز میکنه 

دختر عموی من شکم اولش بود حامله شد . سقط شد کورتاژ شد . دوماه بعد حامله شد و موند

زندگی ، با من سر ناسازگاری داشتی ...💔الحمدالله 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من دوباره سقط کردم الان سه تا بچه دارم توکل ب خدا کن

توکل بخدا خیلی خیلی نگرانم 

تو این ۳ سالی که از کورتاژم میگذره همش استرس اینو داشتم وای دیر شد فلان شد ولی همیشه مسائلی پیش میومد نمیشد اقدام کنم خیلی نگرانم چون خیلی خیلی از روش گذشته😑

توکل بخدا خیلی خیلی نگرانم  تو این ۳ سالی که از کورتاژم میگذره همش استرس اینو داشتم وای دیر شد ...

نه بابا کورتاژ مکرر. پشت هم خوب نیست نگران نباش ب احتمال زیاد تا چهار ماه آینده باردار میشی 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
نه کورتاژ رحم رو تمیز میکنه  دختر عموی من شکم اولش بود حامله شد . سقط شد کورتاژ شد . دوماه بعد ...

خوش بحالش ۲ ماه بعدش باردار شده 

منِ احمق سه سال گذاشتم بگذره الکی الکی☹️

آهان یعنی بدنم به اسپرسم آلرژی نشون داده؟

نه عزیزم بدنت آماده میشه برا بارداری‌ دو سه ماه اینده تهش بازداری 

وای من حوصله ندارم😑باردار بشم تموم بشه بره خستم از استرس

گفتم تهش

ممکنه همین ماه باردار بشی 

خوش بحالش ۲ ماه بعدش باردار شده  منِ احمق سه سال گذاشتم بگذره الکی الکی☹️

چند وقته اقدامی؟

من ۹ اردیبهشت اقدام داشتم . البته بدون رضایت من😒 موعدمم ۲۶ اردیبهشت میشه 

زندگی ، با من سر ناسازگاری داشتی ...💔الحمدالله