2737
2734

حتمااااااا برو

فقط 27 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
چرا برم همه میرن ینی؟؟

همه میرن ی سری ازمایش قبل بارداری که حتما باید انجام بشه تا بارداری سالمی داشته باشی 

بخصوص شما که میگید تو اقوام مشکل داشتن 

دیگه چراش مشخصه

برو تو بارداریت همش استرس نداشته باشی خدا فرزند سالم بهتون بده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.
واقعا نیازه برم؟ میخوام بزنم ب بی خیالی و خودمو نندازم دکتر بازی

احتمالا مادر پدر اون سه تا بچه معلولم مث شما خودتونو زدن ب بیخیالی...خیلی زورتون میاد کلا از الان بزنید ب بیخیالی اقدامم نکنید پدر مادر شدن مسئولیت داره❤️🤌🏻

یک تازه عروس بی تجربه ولی شاد و خوشحال  (متاهل و متعهد)    درخواست ندین قبول نمیکنم/  زندگی فقط صدسال اولش سخته خیلی ناراحت نباش😂 
شما نه تنها باید برید جکاپ بلکه باید ازمایش ژنتیک بدید  و حتما قبل هفته ۱۳ ازمایش سلفری انجام ...

درسته

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.

عزیزم آزمایش ها وچکاب های قبل باردرای روهمه باااید برن چه فامیل باشن چه نباشن ... بیخیالی چیه دیگه  شاید کمخونی یا مشکلی داری که میشه با دارو حلش کرد ولی وقتی نری وباردارشی ممکنه عوارضش روی

نوزاد هم تاثیربزاره

حاضری اگر خدایی نکرده مشکلی باشه تا اخر عمر به جون بخری

همع چیز بی خیالی نمیپذیره

یه انسانه عقل و همت میخواد بیخیالی اینجا جاش نیست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706