2733
2734
عنوان

شما باشید به این خاستگار جواب میدید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1218 بازدید | 70 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من که متاهلم😁 اما اگه تو شرایط شما بودم اونم واقعا آدم خوبی بود و به عقایدم می خورد و دلیل موجهی ب ...

خودم نیستم گلم 

دختره ۲۸ سالشه

برای هممون اتفاق افتاده که یه روزی‌یه آدم‌مهم از زندگیمون رفت و همه جون مارو‌با‌خودش برد...
2740

نمی دونم به چیزای دیگه ربط داره 

مثلا قد 😁

وقتی میمیرید                                                                        نمیفهمید که مرده اید ، ‌‌                                                    تحملش فقط برای دیگران سخت است….                                 بی شعور بودن هم مشابه                                                     همین وضعیت است!
نمی دونم به چیزای دیگه ربط داره  مثلا قد 😁

قد و هیکلش خوبه

برای هممون اتفاق افتاده که یه روزی‌یه آدم‌مهم از زندگیمون رفت و همه جون مارو‌با‌خودش برد...

نه همه چیز فقط مادیات نیست

من همیشه به افراد مجرد دور و اطرافم میگم طرفتون باید یه جوری باشه که مثلا تو خونه داشت میچرخید نگاه کنین و بگین به به این همسر اینه

نگه کور بودم اینو انتخاب کردم این ظاهرش فلانخ

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
2706