2737
2734

سلام خانما🥲🫶🏻 

اینجا کسی تجربه جوش زیر پوستی داشته که با هیچی خوب نشده 😩😭

چیکارشون کنم ؟ چی بزنم؟

روش های سنتی و پاکسازی پوست و لایه بردار و اینا رو امتحان کردم …

فقط زمانی که استفاده میکنم از دارو و اینا خوبه پوستم تا قطع میشه برمیگرده🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

چ پیشنهادی دارین ؟

راکوتانم میترسم بخورم از عوارضش میترسم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دکتر پوست رفتم همشون راکوتان فقط مینویسن ۳ ۴ تا دکتر پوست مختلف رفتم که شاید یکیشون ی راهکار متفاوت ...

خب حتما راکوتان نیاز داری . من خودمم نورم اسکین مصرف میکنم به هر حال هر چیزی عوارضی داره . معمولا با چکاب ماهانه همه چیو کنترل میکنن نگران نباش . بنظرم بهتر از اینه که جاشون بمونه و صورتت از زیبایی دربیاد و جبران نشه

لایک نکن 🚫❤
خب حتما راکوتان نیاز داری . من خودمم نورم اسکین مصرف میکنم به هر حال هر چیزی عوارضی داره . معمولا با ...

عوارض خاصی براتون نداشته ؟ ریزش مو و معده درد 

شنیدم تو طول مصرف نمیشه لیزر انجام داد درسته؟

2740
عوارض خاصی براتون نداشته ؟ ریزش مو و معده درد  شنیدم تو طول مصرف نمیشه لیزر انجام داد درسته؟

ریزش مو داشتم ولی فک نکنم برا اون باشه چون اضافه وزن پیدا کردم واس اونه . معدم ب شدت حساسه ولی مشکل نداشت فقط خشکی پوست و لب و چشم اذیت میکرد بخصوص تو زمستون 

لایک نکن 🚫❤
اهان پس اضافه وزنم میاره ، حالا در کل از نتیجه اش راضی هستین؟

ن اضافه وزنم مال اون نبود رژیم غذایی درستی نداشتم و استرس. اره پوستم آینه شده من میکرونیدلینگم انجام میدم هر ماه پیش متخصصم 

لایک نکن 🚫❤