2737
2734

بستنی خوردم چیزیم نشد

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اره گلوم درد میکرد قارچ سوخاری خوردم گلوم گرفت البته تا رسیدم خونه شربت ابلیمو عسل و اب نمک قرقره میکردم بدتر نشدم 

Loving you is a losing game...💔                             _Arcade                                                                 💜Love yourself 

بستنی شیریتی فست فود همه چی تو سرماخوردگی خوردم میبینی ک زندم دارم تایپ میکنم😂😂

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔

داداش نگا سیستم ایمنی بدن هرکی متفاوته مثلا من با گلودرد فست فود بخورم میرم لب مرگ٫توهم حالا نفوذ بد نزن مریض شدی هم قرص٫شربت٫دمنوش٫زنجبیل با چای٫دکتر و امپول هست

-او در من ریشه ای هزار ساله دارد،کسی که برای همیشه رفته است.. 

بچه بودیم خواهرم کوچیک بود از همون بچگیشم شیطون بلا بود 

دیدم داره پیتزا می خوره گفتم چرا پیتزا دیشب می خوری این 

برای دادش بود گفت می خوام مریض شم امتحان علوم دارم😂

با گلو درد خورد پیتزا با زیتون که حساسیت داره هیچیش نشد رفت امتحان داد😁

من هیچکس نداشتم به جز خودم 🖤 دانشجو پزشکی
2740