2733
2734
عنوان

به نظرتون رل داره ؟

120 بازدید | 15 پست

کسی که روبیکاش تو بیو نوشته یو بلانگ تو می ولی تو اینستاش دختری نیست البته تازگیا دخترایه کلاسو فالو کرده اهنگ عمگین عاشقانه میزاره و تو اون یاددداشت اینستا نوشته اینارو ولش کن عشق چی شد 

کات کرده یاعاشق شده 

کجای کاری پری خانم 😂

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

کات کرده انگار

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
از خودشم اینقدر پیچیده و همه جانبه بپرسی نمیدونه😂😂😂

من اصلا فالو نداره باهاشم حرف نمیزنم چیزی بروز نمیدم ولی خب ازش خوشم اومده خیلی وقته اونو تو بیوش نوشته ولی تازگی به کل دخترایه کلاس ریکوئس داد جز من 😂 شانسم ندارم منم سعی کردم فراموشش کنم یه رل بزنم شاید از یادش برم سه ماه نتونستم یه ادم خوب پیدا کنم 

کجای کاری پری خانم 😂
پسرا دویستا رل ومعشوقه وجاست فرند دارن تنها نمیمونن 

ای داد آره شانس ندارم پسرایی هم که بهم ریکوئس میدن و من قبول میکنم پیجشون پره دختره اینم از کراشم این اولین کراشمه دیگه دوست ندارم از کسی خوشم بگیره که اینجوری شه

کجای کاری پری خانم 😂
2706