2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دعاتون میکنم

شمام برای دوستام لطفا

@fahiiimeee    

@smiile    

@sbmimi    

@mlita91    

@nazroz20    

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
2731

الهی بحق این  اذان خدا حاجتت روبده منم صلوات فرستادم برات 

برا امضام دعاکن 😭

ی دونه تاپیک دارم هرکی دلش خواست بخونه وخودش رو بزاره جایه من ونظر بده نمیتونم درد دلم روهر جایی بگم  ونظربپرسم خواهرانه کمکم کنید اصلا حال روحی خوبی ندارم برام از خدا فقط معجزه بخواین معجزه ای در حد خدا بودنش😭😭😭😭😭
عزیزم آبرو خدا داده خودش هم حفظ میکنه انشالله خدا حمایتت میکنه 

خدا از زبونت بشنوه خواهر گلم 

ی دونه تاپیک دارم هرکی دلش خواست بخونه وخودش رو بزاره جایه من ونظر بده نمیتونم درد دلم روهر جایی بگم  ونظربپرسم خواهرانه کمکم کنید اصلا حال روحی خوبی ندارم برام از خدا فقط معجزه بخواین معجزه ای در حد خدا بودنش😭😭😭😭😭
دعاتون میکنم شمام برای دوستام لطفا @fahiiimeee     @smiile     @sbmimi ...

شیرین جاجیم .گوزل باجیم حاجت روا قشنگم عزیزه دلم ...

استاتر عزیز برات حمد و آیت الکرسی خوندم حاجتت روا ان شاالله

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم   یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋