2733
2734

انقد تو این مدت با بابام دعوام شده که حالم از همه چی بهم میخوره دوس دار همه چی خراب بشه که حرصش دربیاد دوس دارم مریضی سخت بگیرم که جلو جشاش ذره ذره آب شدنم ببینه فقط دلم برا مادرم میسوزه همین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ی نگا ب نی نی سایت بکن همه دنبال شوهرن  و آرزوی ازدواج دارن

بعد تو توی عقدی آرزوی مرگ داری؟؟

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)
2731

ازدواج اجباری؟

مدتـِ زیادی گذشتـ تا بفهممـ تنها کسـے که میتونـہ کاملم‌کنـہ خودمـ هستم؛ فقط خودم، خودمـ نقطه ی آغاز و پایانـ هر چیزی بودمـ..!🌱                 شکست وجود نداره، یا میبرے یا یاد میگیرے چطور ببرے!️.                                                      آقایون سایت نه درخواست دوستی بدید،نه بیاید به تاپیکم چون قهوه ای رنگتون میکنم نه لایکم کنید با تشکر.                        
امروز جلو همه خاله هام مامانبزرگم شوهر خالم خوردم کرد

۲ روز دیگ میری خونه خودت دیگ کمتر بابات رو میبینی دلت واسه اینروزا  تنگ میشه 

پس تا میتونی الان از خونه بابات لذت ببر حتی اگ غر میزنه 

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)
ن نامزدم دوس دارم بابام به شدت گیر میده بهم سر هر چیزی باهام دعوا داره خستم کردهههههه خسته

تازیگیا اینجوری شده؟ببین اکثر مردا حسودی میکنن دخترشون بخاد شوهر کنه،یه جورایی مثل مادرشوهرا میشن،حس میکنن که بچشون قراره ازش بگیرن

تازیگیا اینجوری شده؟ببین اکثر مردا حسودی میکنن دخترشون بخاد شوهر کنه،یه جورایی مثل مادرشوهرا میشن،حس ...

راست میگ منم شنیدم باباها حسودی کنن