2733
2734

رفتیم جانبویکی دوسه تا چیز بخریم.هی فروشنده دنبال مامیومد فلان چیزو نمخاین؟😏از این کتل چیپس ها بخرین خوشمزش😢منم تو رو دروایسی برداشتم.دخترمم اذیت مکرد نتونستم تاریخ انقضا رو چک کنم.الان اومدم دیدم تاریخ تولیدش برج هفته.انقضاشم تا ۲۴فرودین بودع.هرچقد ب شوهرم گفتم ببر عوض کن نبرد مترسم بخورم خراب باشه.قارچشم گرفتیم روش حسابی سفیدو خوب بود .اوردیم خونه دیدیم روش فقط سفید اون زیریا همش سیاه.متنفرم از جانبو دفعه اخرم باشه خرید کنم.کوروش بهترین وسایلارو دارع.کاش‌ میرفتم اونجا

از هیچ کدوم نمیخرم از سوپری میخرم 

کلثوم اکبری هستومه ساکن ساری . مه جنون دست دادومه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندونمبه. ندونمبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندونمبه.قرص دادومههه قرص قننند ....با حوله ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من جانبو کلا یکی دو با. رفتم کورش رو بیشتر دوست دارم یه دلیلشم همینکه فروشندهاش دنبال ادم راه نمیفتن بدم میاد ببینم بهش میگم لازم نیست به کمک

من در میان اشتباهاتی که مرتکب میشوم در حال ساخته شدنم

امضام 

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                              سپاس یزدان دختری ایرانی ام/یگانه پرستم  اهورایی ام      بی نام تو وطن نیز نام و نشان نداردکوروش بزرگ♥️      چو غرش شیران گذشت و رفت عوعوی سگان شما نیز بگذرد
انشالله که تخریب و تبلیغ نیست

ن بابا چ تبلیغی.اصن‌کوروش رو فراموش کن.فقط بدونین جانبو خییییلی مزخرفه قبلا شنیده بودم ولی باور نمکردم تاواقعا فهمیدم جنساش همه بدرد نخور.اخه چرا باید جنس تاریخ گزشتشونو قالب کنن ب مشتری

2738